Telefon IP112, czyli VoIP-owe nowości od firmy innovaphone #prasówka

Telefon IP112, czyli VoIP-owe nowości od firmy innovaphone #prasówka17.02.2016 10:15
Telefon IP112, czyli VoIP-owe nowości od firmy innovaphone #prasówka

Najnowszym produktem z rodziny telefonów IP od innovaphone jest telefon IP112. Podobnie jak wcześniejszy model IP111, posiada duży kolorowy wyświetlacz, 16 dynamicznych klawiszy funkcyjnych oraz 32 przyciski partnerskie, które realizują w pełni ideę intuicyjnej obsługi interfejsu użytkownika. Model IP112 wyposażony został dodatkowo w port USB umożliwiający podłączenie zestawu słuchawkowego UC.

Nowym rozwiązaniem jest także port Gigabit-Ethernet, który pozwala w pełni wykorzystać przepustowość oferowaną przez sieć firmową. Dzięki wykorzystaniu technologii Gigabit-Ethernet (PoE) do zasilania potrzebny jest tylko jeden przewód zasilający, a zintegrowany przełącznik Ethernet umożliwia podłączenie komputera lub innego urządzenia do sieci lokalnej. W połączeniu z aplikacją innovaphone my PBX, telefon IP112 staje się nowoczesnym narzędziem UC do komunikacji biznesowej. Zastosowanie kodeka audio Opus gwarantuje wysoką jakość dźwięku przy optymalnym wykorzystaniu szerokości pasma oraz bardzo niskich opóźnieniach.

350172793792653249

Telefon IP112 umieszczony jest w segmencie cenowym pomiędzy modelem IP111 oraz telefonami IP222/IP232, nagrodzonymi prestiżową nagrodą „Red Dot Award” w kategorii ‘product design’. Telefony wyróżniają nietypowe innowacyjne optyczne widełki i magnetyczny uchwyt na słuchawkę, dzięki czemu zdaje się ona unosić w powietrzu. Na szczególną uwagę z tej linii produktów zasługuje model IP232 wyposażony w duży dotykowy ekran.

Telefon potrafi pracować w dwóch standardach (H.323 i SIP), obsługuje dźwięk HD, dzięki wykorzystaniu kodeka G.722 oraz posiada trzy porty USB umożliwiające różne opcje rozbudowy. Do portu tego może zostać podłączone szeregowo do dwóch modułów rozszerzających IP2X2-X. Każdy z nich zapewnia automatyczny dostęp do rozszerzonej listy kontaktów, nawet do 32 pozycji.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)