Telewizory LG z systemem webOS 1.0 dostaną istotną aktualizację

Strona głównaTelewizory LG z systemem webOS 1.0 dostaną istotną aktualizację
01.09.2015 13:29
Telewizory LG z systemem webOS 1.0 dostaną istotną aktualizację

Osoby, które kupiły telewizory LG z pierwszą wersją systemu operacyjnego webOS mogą spodziewać się we wrześniu sporej aktualizacji – producent przygotowuje dla nich tzw. Value Pack, który wprowadzi liczne funkcje znane z webOS 2.0.

bETnsjQR

Dodane zostaną cztery główne funkcje z webOS 2.0, systemu stosowanego dziś praktycznie tylko w nowych telewizorach LG. Będą to Moje Kanały, Szybkie ustawienia, Szybkie wybieranie źródła i aktywne Menu. Aktualizacja ma przynieść też odświeżony interfejs graficzny, skrócić czas włączania się telewizora oraz przyspieszyć przełączanie między aplikacjami.

LG WebOS 2.0 2015 Smart TV System Review

Value Pack zostanie udostępniony jako aktualizacja OTA już 21 września. Powinien zainstalować się automatycznie, o ile użytkownik niczego w ustawieniach nie zmieniał. W przeciwnym wypadku pojawi się jedynie komunikat o dostępnej aktualizacji. Szkoda tylko, że LG ograniczyło stosowanie tego ciekawego, odkupionego od HP systemu tylko do telewizorów – nic się nie zapowiada, by webOS mógł trafić na smartfony czy tablety tego producenta.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bETnsjRd
Komentarze (15)
bETnsjRP