Test ekscytującego Samsunga Galaxy Note

Test ekscytującego Samsunga Galaxy Note

Redakcja
17.02.2012 20:47, aktualizacja: 18.02.2012 00:49

W naszym labie pojawiła się kolejna recenzja. Tym razem pod lupę wzięliśmy smartfona Samsung Galaxy Note z gigantycznym ekranem 5,3".

Dyskusje o przydatności telefonów o rozmiarach zbliżonych do tabletów rozgrzały internetowe społeczności. A to za sprawą bohatera naszego testu - nowego produktu ze stajni Samsunga. Jeszcze nie tak dawno to Galaxy S II był synonimem urządzenia idealnego do odbierania telefonów, pisania wiadomości tekstowych i gry w ping-ponga. Dziś jest on malutki w porównaniu z kolejnym członkiem galaktycznej rodziny koreańskiego producenta. Czy mamy do czynienia z nowym gatunkiem urządzeń mobilnych? A może po prostu Samsung wypuścił hybrydę telefonu i tabletu? Czy znajdzie się jakaś grupa klientów, która by chciała mieć miniaturowy tablet? Albo monstrualny telefon? Samsung w reklamach Galaxy Note’a zostawia klientom pole do interpretacji. Nie jest określone jasno z czym klient ma do czynienia. Sprytnie, ponieważ paradoksalnie czyni to urządzenie jeszcze bardziej interesującym...

Zainteresowanych zapraszamy do lektury testu Galaxy Note — tablet z telefonem, czy telefon z tabletem?. Zachęcamy także do odwiedzenia naszego działu lab, gdzie znajdziecie więcej testów i recenzji sprzętowych ciekawostek.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)