Testowy Flipboard dla Androida już jest… tym razem oficjalnie

31.05.2012 14:59, aktual.: 01.06.2012 11:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Flipboard, aplikacja przeznaczona do czytania wiadomości, która początkowo pojawiła się na urządzeniach mobilnych firmy Apple, miała dość trudne początki na Androidzie. Aplikacja najpierw miała być dostępna jedynie na telefonach Galaxy S III, ale dzięki sprytnym użytkownikom forum XDA Developers bardzo szybko trafiła na inne telefony.

Możliwości aplikacji są naprawdę ogromne. Wyglądem Flipboard dla Androida nie różni się od tego znanego z iOS. Flipboard pozwala czytać dane z kanałów RSS i serwisów społecznościowych, ma ponadto bazę serwisów pogrupowanych w kategorie, które można wybrać dla siebie, oraz możliwość integracji z zewnętrznymi usługami — na przykład Google Readerem.

Wydawcy Flipboarda, zgodnie z zapowiedziami, udostępnili wersję aplikacji dla wszystkich urządzeń. Na razie otrzymają ją jedynie osoby, które zapisały się do zamkniętych betatestów. Jeśli ktoś zdecyduje się na przystąpienie do testów teraz, powinien otrzymać link do aplikacji w ciągu najbliższych 24 godzin. Instalacja aplikacji wymaga włączenia możliwości instalacji z nieznanych źródeł w ustawieniach urządzenia.

Zgodnie z zapowiedziami, Flipboard będzie domyślnie zainstalowany na niektórych modelach telefonów, na przykład na Samsungu Galaxy S III, który właśnie jedzie do sklepów i lada tydzień będzie można go kupić. Do sklepu Play trafi zapewne tego lata.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)