The Aurora Wager 3 na weekend

Redakcja

05.04.2013 19:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy The Aurora Wager 3 - prosty, ale w miarę szczegółowy symulator lotu balonem stworzony przez autorów w kilka dni na specjalny konkurs 7DRL.

The Aurora Wager - Version 3

Gracz przyjmuje zakład od swojego znajomego o to, kto pierwszy przy użyciu własnego aerostatu dotrze na Biegun Północny. Wyścig rozpoczynamy od skonfigurowania "elementu napędowego", dzięki któremu balon napełni się gorącym powietrzem i będzie w stanie unieść nas wraz z gondolą w powietrze. Nie zapominamy również o zrzuceniu balastu, odpowiednim ustawieniu kompasu oraz innych niezbędnych do lotu przyrządów.

Będąc już w powietrzu naszym podstawowym zadaniem jest łapanie możliwie najlepszych prądów powietrznych umożliwiających jak najszybsze dotarcie na Biegun. Kolejną istotną kwestią są zapasy paliwa oraz żywności, które trzeba będzie systematycznie uzupełniać lądując na napotkanych na szlaku wyspach. Niejednokrotnie przyjdzie nam zwiedzić ogromne połacie terenu zanim wyposażymy siebie i statek w odpowiedni ekwipunek.

W trakcie rozgrywki nie skupiamy się jedynie na czynnościach bezpośrednio związanych z obsługą licznych urządzeń sterowniczych, szeregu wskaźników, zegarów, liczników, ale upajamy się cudownymi widokami oraz pięknem otaczającej nas zewsząd przyrody zapominając mimowolnie o podstawowym celu wyprawy.

The Aurora Wager 3 to dość szczegółowy symulator lotu balonem, który oprócz świetnej zabawy polegającej na sterowaniu statkiem dostarcza masę miłych doznań i zapewnia dobre samopoczucie na długi czas ;-).

Grę The Aurora Wager 3 można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Symulatory.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)