The Button Affair na weekend

The Button Affair na weekend

Redakcja
01.03.2013 19:43

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy The Button Affair - sympatyczną grę zręcznościową czerpiącą klimat i fabułę ze wczesnych filmów o Jamesie Bondzie oraz przedstawioną w wyjątkowej, komiksowej oprawie graficznej.

The Button Affair - Release Video

W grze wcielamy się w sławnego złodzieja Enzo Gabriela, który oprócz drogocennych przedmiotów uwielbia również podkradać kobiece serca. W przedstawionym tytule Enzo jednak skupia się w szczególności na tytułowym diamencie znanym jako Button, którego za wszelką cenę chce dorzucić do swojej kolekcji, a który aktualnie znajduje się w posiadaniu pewnego, znanego bogacza. Pierwsza próba kradzieży niestety nie udaje się i Enzo trafia do więzienia. W niedługim jednak czasie ucieka z niego, by ponownie starać się przejąć diament.

W trakcie rozgrywki poskaczemy nad laserami, zapadniami, ominiemy strażników, więźniów, a nawet trafimy na dach rozpędzonego pociągu. Niejednokrotnie trzeba będzie zapamiętywać kolejność pułapek, aby przebrnąć dalej. Częste zgony nie będą jednak zbyt dokuczliwe, bo etapy podzielone są na fragmenty, w których można zapisać stan gry za pośrednictwem prostych mini gier zainstalowanych na specjalnych, komputerowych terminalach. Grę obsługuje się trzema przyciskami – góra to skok, dół przewrót, a w bok przyśpieszenie biegu.

Cała historia opowiadana jest w formie przemyślanych, komiksowych wstawek utrzymanych w niezwykle ciekawym stylu, któremu dodatkowego smaczku dodaje komiksowa grafika i typowo „szpiegowska” muzyka.

Grę The Button Affair można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)