The Elder Scrolls Online otrzyma wiele dodatków

Marcin Paterek

13.08.2013 16:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do premiery The Elder Scrolls Online pozostało jeszcze sporo czasu (tytuł ma ukazać się na początku przyszłego roku), ale ekipa ZeniMax Online Studios już teraz stara się patrzeć daleko w przyszłość. W przypadku gatunku MMORPG kluczową cechą jest długowieczność, dlatego producent chce przygotować dużą ilością dodatków, które będą ukazywać się w regularnych odstępach czasu.

Obraz

Jestem wielkim zwolennikiem częstego wypuszczania dodatkowej zawartości. Mamy wielkie plany co do przyszłości The Elder Scrolls Online i chcemy być pewni, że w każdej chwili będziemy mieć coś gotowego do pokazania. Oznacza to, że kolejne nowości będą udostępniane w krótkich odstępach czasu — zapowiedział Paul Sage z ZeniMax Online Studios. Jego zdaniem częste wypuszczanie dodatków jest niezbędne, by zdobyć i utrzymać kredyt zaufania u graczy. Im częściej aktualizujesz grę, tym ludzie bardziej ją lubią. Są bardziej zaangażowani — przekonuje. Równocześnie Sage zauważa, że gracze mają niesamowitą zdolność do błyskawicznego pochłaniania zawartości, co z kolei wymusza nieco inny rytm pracy. Dlatego jeszcze przed premierą tytułu twórcy będą przygotowywać dodatki, które pozwolą zapewnić stały dopływ nowości.

Taki model wspierania gry może oznaczać, że te często wypuszczane DLC pozostaną w przypadku The Elder Scrolls Online bezpłatne. Niestety, producent nie potwierdził tych domysłów. Wciąż też nie wiadomo, czy do gry konieczne będzie wykupienie abonamentu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)