bDTSLyjp
Thea for Fusion 360 ikona

Thea for Fusion 3601.5.07.02.1447

Pobierz program
Ten program nie jest już dostępny

Thea for Fusion 360 to wtyczka umożliwiająca korzystanie z renderera Thea w programie Autodesk Fusion 360. Instalator doda wtyczkę dla Fusion, a także samodzielną wersję programu z interfejsem, który pozwala przygotować scenę do renderowania, nakładać materiały i dodawać światła do scen.

bDTSLyjr

Thea Renderer to świetny silnik renderujący, generujący fotorealistyczne obrazy i animacje. Do dyspozycji mamy tu trzy mechanizmy renderowania. TR1/TR2 traktuje rendering jak symulację i doskonale nadaje się do symulacji kaustyki i rozpraszania światła. Adaptacyjne algorytmy interpolacyjne odtwarzają obraz, korzystając z mechanizmów percepcyjnych, dzięki czemu wydaje się bardziej realistyczny. Można też zdecydować się na poprawne matematycznie obliczanie rozchodzenia się promieni światła oraz renderowanie interaktywne z autorskim Presto, korzystającym z CPU i GPU (najlepiej NVIDIA CUDA i przynajmniej CUDA 6.5, Compute Capability 2.0).

Thea ma również bogatą bibliotekę licencjonowanych materiałów, dostępnych tylko tu i dobrze radzi sobie z materiałami eksportowanymi przez Fusion 360. Po instalacji Thea Renderera dla Fusion z poziomu programu można szybko uruchomić Thea Studio i wysłać do niego model do renderowania, modyfikować materiały i zaprojektować środowisko.

Wersja demonstracyjna renderera pozwala sprawdzić wszystkie jego możliwości, ale na obrazach i animacjach umieszcza znak wodny.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań136
Data aktualizacji13 mar 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Thea for Fusion 360 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTSLyjW
bDTSLykn