r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Autodesk Fusion 360 2.0.2937

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Autodesk Fusion 360 to kompletne, choć nieskomplikowane rozwiązanie do projektowania produktów. Poza modelowaniem można przeprowadzić symulowany test wytrzymałości i przygotować części do produkcji. Fusion 360 pozwala też na pracę zespołową i udostępnianie plików w chmurze.

Galeria programu

Fusion 360 dostarcza kompletną kolekcję narzędzi do modelowania, w tym do rzeźbienia, tworzenia modeli parametrycznych, pracy z voxelami i z siatką brył. Części i dodatkowe materiały można przechowywać w bibliotece.

Fusion 360 może przeanalizować działanie sił, drgań i temperatury na projektowane elementy. Bardziej skomplikowane projekty, składające się z wielu części, można łączyć z pomocą różnych łączników sztywnych, obrotowych i ruchomych w wybranych płaszczyznach z ograniczeniami zakresu. Można też zaplanować ruch kolejnych elementów i obejrzeć zachowanie projektu na symulacjach. Na koniec można wyrenderować model lub animację prezentującą jego działanie.

Ogromną zaletą Fusion 360 jest dobrze przygotowane środowisko dla pracy zespołowej. Można tu przechowywać pliki w chmurze z zaawansowaną kontrolą wersji, z możliwością tworzenia odgałęzień projektu i łączenia gałęzi. Platforma pozwala rozdzielać zadania i komunikować się z innymi osobami z komputera lub urządzenia mobilnego. Nie zabrakło API, które umożliwia pisanie własnych skryptów dla Fusion 360.

Przygotowanie do produkcji obejmuje symulację i programowanie dla wycinarek CNC, projektowanie ścieżek CAM z podglądem procesu produkcji oraz generowanie plików do wydruku 3D. Oczywiście można też przygotować rysunki techniczne.

Przeglądarka projektów pozwala otwierać kilkadziesiąt formatów plików używanych w branży projektowej.

Fusion 360 można testować przez 30 dni po założeniu konta. Z programu mogą korzystać za darmo uczniowie i nauczyciele. Abonament otrzymają na trzy lata. Hobbyści i startupy zarabiające poniżej 100 tysięcy dolarów rocznie również mogą uzyskać abonament za darmo, wymaga on jednak odnawiania co rok.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.