bDUiPpOZ
Thinfinity Remote Desktop Workstation ikona

Thinfinity Remote Desktop Workstation3.0.14.1

Strona głównaWindowsNarzędziaNarzędzia administracyjne i internetoweThinfinity Remote Desktop Workstation
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Thinfinity Remote Desktop Workstation umożliwia korzystanie z pulpitu systemu operacyjnego w trybie zdalnym za pomocą dowolnej przeglądarki stron internetowych wspierającej HTML5.

bDUiPpPb

Thinfinity Remote Desktop Workstation okazuje się być świetnym narzędziem do przeprowadzania sieciowych prezentacji. Użytkownik może zaprosić dowolne osoby, by udostępnić im swój pulpit (lub jego fragment). Osoby biorące udział w prezentacji nie muszą instalować na swoim komputerze żadnych programów).

Dodatkowo użytkownicy mogą mapować dyski w trybie zdalnym, co oferuje łatwą wymianę plików między komputerem uruchomionym zdalnie a urządzeniem przenośnym. Dostępna jest także funkcja słuchania dźwięku na komputerze zdalnym w czasie rzeczywistym (jedynie przy użyciu przeglądarek internetowych Firefox i Chrome), jak również możliwość zdalnego drukowania.

Thinfinity Remote Desktop Workstation pozwala również na udostępnianie zawartości ekranu w sieci. Narzędzie do tych celów wykorzystuje najnowsze, webowe technologie (AJAX, WebSockets i HTML5) i obsługuje nie tylko komputery osobiste, gdyż można z niego korzystać także na Makach oraz urządzeniach przenośnych (iPad, iPhone, Chromebook i Android).

Program korzysta z bezpiecznego szyfrowania i uwierzytelniania (HTTPS, SSL, NTLM, Digest). Ponadto obsługuje wszystkie sieci VPN SSL, w tym Cisco i Juniper.

Uwaga!

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Thinfinity Remote Desktop Workstation 3.0.14.1wersja stabilna (32-bit)
Thinfinity Remote Desktop Workstation 3.0.14.1wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań210
Data aktualizacji22 sty 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Thinfinity Remote Desktop Workstation ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUiPpPG
bDUiPpPX