bEKbhbBx

Tipard Blu-ray Player

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tipard Blu-ray Player to odtwarzacz multimedialny pozwalający na uruchamianie filmów Blu-Ray zapisanych na nośnikach, a także dostępnych z poziomu folderów lub obrazów ISO. Za jego pomocą obejrzymy również filmy na DVD.

bEKbhbBz

Tipard Blu-ray Player charakteryzuje się nowoczesnym, bardzo przejrzystym interfejsem użytkownika, który na tle innych programów tego typu nie wyróżnia się niczym szczególnym. Za jego pomocą możemy oglądać filmy w rozdzielczości 1080p, a jeśli dysponujemy odpowiednim telewizorem lub monitorem, to warto pamiętać, że odtwarzacz wspiera również jakość 4K. Wśród obsługiwanych formatów plików wideo znajdziemy: MP4, MKV, AVI, WMV, MOV i inne.

Tipard Blu-ray Player pozwala na wybranie ścieżki dźwiękowej oraz napisów podczas odtwarzania filmu Blu-ray. Możliwe jest również tworzenie stop-klatek, które domyślnie zapisywane są w formacie JPG, ale program obsługuje także PNG i BMP.

Uwaga!

  • Wersja testowa Tipard Blu-ray Player pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Udostępnij
Tipard Blu-ray Player nullwersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentTipard Studio
Liczba pobrań61
Data aktualizacji28 gru 2020
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKbhbCv