WindowsMultimediaOdtwarzacze płyt DVD i Blu-rayTipard Blu-ray Player
Tipard Blu-ray Player ikona

Tipard Blu-ray Player6.3.18

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tipard Blu-ray Player to odtwarzacz multimedialny pozwalający na uruchamianie filmów Blu-Ray zapisanych na nośnikach, a także dostępnych z poziomu folderów lub obrazów ISO. Za jego pomocą obejrzymy również filmy na DVD.

Tipard Blu-ray Player charakteryzuje się nowoczesnym, bardzo przejrzystym interfejsem użytkownika, który na tle innych programów tego typu nie wyróżnia się niczym szczególnym. Za jego pomocą możemy oglądać filmy w rozdzielczości 1080p, a jeśli dysponujemy odpowiednim telewizorem lub monitorem, to warto pamiętać, że odtwarzacz wspiera również jakość 4K. Wśród obsługiwanych formatów plików wideo znajdziemy: MP4, MKV, AVI, WMV, MOV i inne.

Tipard Blu-ray Player pozwala na wybranie ścieżki dźwiękowej oraz napisów podczas odtwarzania filmu Blu-ray. Możliwe jest również tworzenie stop-klatek, które domyślnie zapisywane są w formacie JPG, ale program obsługuje także PNG i BMP.

Uwaga!

  • Wersja testowa Tipard Blu-ray Player pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTipard Studio
Liczba pobrań507
Data aktualizacji4 sty 2022
Rozmiar pliku1.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Tipard Blu-ray Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)