Titanium Backup 8 zrobi kopię zapasową również dla aplikacji na kartach SD

Titanium Backup 8 zrobi kopię zapasową również dla aplikacji na kartach SD

Titanium Backup 8 zrobi kopię zapasową również dla aplikacji na kartach SD
Oskar Ziomek
22.02.2017 21:24, aktualizacja: 22.02.2017 23:09

Cieszący się dużą popularnością Titanium Backup służący użytkownikom Androida do zarządzania aplikacjami i ich kopią zapasową, został niedawno zaktualizowany do wersji 8.0.0. Choć lista zmian nie jest długa, znalazła się na niej wyczekiwana przez wszystkich od dłuższego czasu opcja – obsługa adoptable storage, a więc pełna zgodność z aplikacjami zapisanymi na pamięci zewnętrznej urządzeń.

Od teraz użytkownicy Androida pozwalającego na przenoszenie aplikacji na zewnętrzną pamięć, a więc 6.0 Marshmallow lub nowszych edycji, będą mogli z powodzeniem wykorzystywać wszystkie opcje oferowane przez program. Dotychczas, podczas podobnych prób aplikacja często napotykała na kłopoty – aktualizacja do najnowszej wersji rozwiązuje ten problem.

W nowej wersji programu zadbano także o możliwość przenoszenia wszystkich aplikacji pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną pamięcią urządzenia – bardziej oporne programy zostaną teraz do tego „zmuszone”. Dodatkowo, w przypadku płatnej wersji aplikacji, wprowadzono również obsługę Dropboxa i jego API w wersji 2: pozwoli to na zapisywanie tam kopii zapasowych.

Przypomnijmy, że Titanium Backup przez wielu uważany jest za świetny dodatek do każdego urządzenia działającego pod kontrolą Androida, zaś sama aplikacja często aktualizowana jest w oparciu o potrzeby użytkowników. Ewentualną przeszkodą może być tylko niezbędny do działania dostęp roota. Być może najnowsza wersja i wprowadzana przez nią natywna obsługa adoptable storage przekona wciąż niezdecydowanych?

Titanium Backup dla Androida można pobrać z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)