To może być nowy kontroler do Xboksa. Premiera na E3

Zwykły kontroler Xboksa.
Zwykły kontroler Xboksa.

14.05.2018 19:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wśród najczęściej wymienianych zalet konsoli Microsoftu znajduje się kontroler. Został on świetnie zaprojektowany, zapewniając wygodne sterowanie w grach, niewielkie zmęczenie rąk przy dłuższych sesjach grania oraz wysoką wytrzymałość. Nowe informacje wskazują, że Microsoft pracuje nad kolejnym kontrolerem do Xboksa.

Jeśli zdjęcie opublikowane na Twitterze użytkownika WalkingCat faktycznie przedstawia nowy kontroler Microsoftu, to wygląda on zupełnie inaczej, ale jego przeznaczenie ma być specjalne. Warto dodać, że WalkingCat dostarczył już wielu sprawdzonych informacji, więc nowy przeciek jak najbardziej może być prawdziwy.

Według serwisu Windows Central, nowy kontroler prawdopodobnie zostanie pokazany już podczas tegorocznych targów E3, które odbędą się w połowie czerwca. Nie zastąpi obecnego, został on bowiem zaprojektowany dla osób, które z pewnych względów nie mogą korzystać ze zwykłego kontrolera. Głównym celem podczas projektowania było ułatwienie dostępu do konsoli i gier osobom z niepełnosprawnością.

— WalkingCat (@h0x0d) 14 maja 2018Kontroler otrzymał dwa duże przyciski A i B, które prawdopodobnie będą programowalne. Dodatkowo zastosowany został pad kierunkowy (D-pad), przycisk podglądu, przycisk menu i przycisk Xbox. Z kolei trzy diody LED mogą zostać wykorzystane do informowania, która konfiguracja pada jest aktualnie włączona. Wygląda na to, że na boku znalazł się jeszcze port micro USB i złącze minijack.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)