Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji
Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Zapraszamy na ColdZlot 2017

Mamy dla Was informację, na którą wielu czekało ze zniecierpliwieniem...

Tegoroczny ColdZlot, czyli zimowe spotkanie dla najlepszych blogerów piszących na łamach bloga dobrychprogramów, odbędzie się w weekend 18-20 marca w samym sercu miasta spotkań, we Wrocławiu.

W tym roku będzie inaczej, zamiast ustronnego miejsca pośród niczego spotkamy się w lokalizacji tętniącej życiem nocnym, które zapewnia mnóstwo atrakcji w zasięgu krótkiego spaceru piechotą. Rejon wrocławskiego Rynku jest wyjątkowo uroczy o każdej porze roku i mamy nadzieję, że będziecie nim tak samo zauroczeni, jak i my. Podczas ColdZlotu będziemy podsumowywać blogowe dokonania, dyskutować o nowym forum, nowej odsłonie blogów oraz wymieniać pomysły na rozwój portalu. W spotkaniu oprócz blogerów będą uczestniczyć także moderatorzy, współpracownicy portalu i najbardziej aktywni forumowicze.

Przypomnijmy, że każdego miesiąca wybieramy najlepsze wpisy opublikowane na stronie głównej naszego bloga. Zabawa podzielona jest na dwa etapy.

Zapraszamy na nowe forum!

Zapowiadaliśmy jakiś czas temu i słowa dotrzymaliśmy. Od mniej więcej tygodnia działa nasze nowe forum dyskusyjne oparte o nowoczesny silnik Discourse. Jeśli jeszcze nie widzieliście, koniecznie polecamy spróbować.

Pierwszy kontakt z tą platformą może okazać się dość zaskakujący. Discourse prezentuje bowiem inne podejście do klasycznych for internetowych. Domyślny widok to nie tylko spis kategorii, ale i lista najświeższych wątków. Łatwo zorientować się, które wątki są jeszcze bez odpowiedzi, a w których toczą się gorące dyskusje oraz kto w nich dyskutuje. Brak jest staromodnych tabelek, na ekranie mieści się sporo informacji, a interfejs użytkownika zorientowany jest przede wszystkim na dyskusję - wszystkie inne elementy stanowią jej tło. Forum ma również aplikacje mobilne dla Androida i iOS'a

Zgadnijcie, nad czym pracujemy...

Kiedy podczas ważnego spotkania dzwoni telefon, jeden z szablonów odrzucenia połączenia to "Nie mogę teraz rozmawiać, oddzwonię później". Wczoraj taka sytuacja przytrafiła mi się podczas spotkania redakcyjnego. Pomyślałem, że szablon w iPhonie jest nieco lakoniczny, więc dopisałem na szybko "Spotkanie".

Po chwili przyszło mi do głowy, że gdyby zilustrować to zdjęciem, nadałoby ono powagę sytuacji i uwiarygodniło odrzucenie rozmowy ;) Tak też zrobiłem, po czym pomyślałem że może i Wy chętnie podejrzelibyście, jak pracujemy. Zgadniecie, o czym akurat rozmawialiśmy?

 

[IDF2013] Dzień dla prasy

Dzień poprzedzający IDF to Media Day, czyli spotkania, prezentacje i atrakcje dla przedstawicieli mediów. Tak wygląda kameralna salka, w której Intel stara się przekonać do swoich koncepcji dziennikarzy, blogerów i analityków z całego świata.

 

[IDF2013] Jutro początek Intel Developer Forum

Centrum konferencyjne Moscone w San Francisco jest już prawie gotowe na tegoroczne Intel Developer Forum. Jak widać, trwają jeszcze ostatnie przygotowania do przyjęcia gości. Jesteśmy już na miejscu i szykujemy się do relacji z tego wydarzenia. Dziś dzień dla mediów, podczas którego mamy nadzieję dowiedzieć się co chodzi Intelowi po głowie w tym roku...

Zapraszam do śledzenia tego tematu na łamach bloga.

 

Nagrody w ramach akcji z testami sprzętu Intela wędrują do...

Nieco później niż planowaliśmy, ale w końcu się udało - wspólnie z Intelem wyłoniliśmy blogerów, którzy opublikowali najciekawsze teksty w ramach akcji testowania sprzętu. Wszystkie opublikowane teksty dostępne są na profilu Intela. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej aktywności i trzeba przyznać, że wybór nie był prosty. Ostatecznie zdecydowaliśmy, że główna nagroda - smartfon ZTE Grand X IN - powędruje do Gowaina, którego cykl poświęcony Intel NUC był wyjątkowo wnikliwy i cieszył się niezrównanym zainteresowaniem wśród czytelników.

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.