Total Commander 2.0 beta dla Androida

Total Commander 2.0 beta dla Androida

10.09.2012 13:37, aktualizacja: 10.09.2012 14:48

Odważniejsi użytkownicy urządzeń z Androidem mogą przetestować wersję beta 1 nadchodzącego Total Commandera 2.0. Aplikacja ma ambicję zdobyć pozycję niekwestionowanego lidera menedżerów plików i wkroczyć na terytorium odtwarzaczy multimedialnych, co widać na liście zmian.

W becie mobilnego Total Commandera znajdziemy między innymi możliwość pracy w trybie roota, kiedy to użytkownik będzie pytany o pozwolenie przy operacjach na plikach wymagających takich przywilejów. Na liście plików będzie można skorzystać z metody przeciągnij-i-upuść, zaś w edytorze będzie można skorzystać z paska przewijania. Uprawnienia plików można w tej wersji zmieniać również na wielu zaznaczonych pozycjach. Poprawiona została również praca zadań w tle, zaś uśpienie ekranu nie spowoduje zatrzymania wykonywanej właśnie operacji na plikach. Wkrótce zostaną zaktualizowane również wtyczki LAN i WebDAV, co umożliwi strumieniowe odtwarzanie muzyki z zasobów sieciowych.

Obraz

Instrukcja instalacji wersji testowej Total Commandera dla Androida znajduje się na forum użytkowników TC. Oczywiście przed instalacją autorzy programu polecają zrobienie kopii zapasowej danych na telefonie. W sklepie Play znajduje się stabilna wersja 1.03 aplikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)