Total War: Arena – nowa darmowa sieciowa strategia wojenna już na dobregry.pl!

Total War: Arena – nowa darmowa sieciowa strategia wojenna już na dobregry.pl!
Przemysław Chrzempka

12.03.2018 12:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na naszą platformę dobregry.pl trafiła właśnie nowa ciekawa pozycja – Total War: Arena to sieciowa gra strategiczna z elementami MOBA, w której wcielamy się w rolę jednego ze starożytnych wodzów takich, jak np. Juliusz Cezar, Leonidas, Aleksander Wielki, czy Arminiusa z Germanii, by wraz ze swoją armią stanąć na polu bitwy i toczyć epickie walki pomiędzy wrogimi drużynami. Jako pierwsza gra w historii serii – Total War: Arena jest dostępna free-to-play i możecie ją pobrać ze strony. Wydawcą Total War: Arena jest Wargaming, który znany jest z między innymi z popularnego MMO z czołgami w roli głównej, jakim jest World of Tanks.

Total War : Arena - Gamescom Trailer

Rozgrywka w Total War: Arena nastawiona jest przede wszystkim na toczenie potyczek w trybie dziesięć na dziesięć. Jedna taka drużyna sprawuje pieczę nad armią złożoną z 30 oddziałów żołnierzy, poszczególnym graczom przypada zatem kontrolowanie 3 wybranych oddziałów, takich jak np. piechoty, łuczników czy kawalerii. Każdy uczestnik rozgrywki może wyznaczyć dowódcę, który poprowadzi jego oddziały do zwycięstwa. Mamy możliwość wybierać spośród słynnych starożytnych wodzów, z których każdy wyróżnia się charakterystycznymi umiejętnościami bojowymi pozwalającymi nie raz wybrnąć cało nawet z bardzo nieprzychylnych dla nas sytuacji. Różnorakie budowle oraz elementy przyrody znajdujące się na mapie pozwalają nam zastosować wiele różnych taktyk bitewnych, takich jak atak z flanki, otaczanie nieprzyjaciela, przygotowanie zasadzki z wykorzystaniem łuczników itp. Cel rozgrywki jest jeden – wygrywa ta drużyna, która przejmie wszystkie obozowiska przeciwników lub całkowicie wyeliminuje wrogie jednostki. Brzmi prosto, ale w praktyce często zmuszeni będziemy pomagać swoim sprzymierzeńcom przemieszczając swoje oddziały wprost na pola bitwy, by współpracując razem z 10 innymi graczami pokonać przeciwników.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W Total War: Arena podobnie, jak w pozostałych grach od Wargaming rozgrywając bitwy, zdobywamy w nich doświadczenie i srebro, które potem możemy wykorzystać do zwiększania poziomu naszych wodzów, odblokowywania coraz to nowszych jednostek, rozwijania drzewka umiejętności, kupowania wyposażenia, a nawet przyjmowania nowych dowódców w nasze szeregi. Wszystkie te aspekty mogą okazać się bardzo przydatne dla bardziej doświadczonych graczy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W grę Total War: Arena zagrasz za darmo na dobregry.pl.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)