AndroidGryZręcznościoweTower Dash
Tower Dash ikona

Tower Dash

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tower Dash to gra zręcznościowa, w której zadaniem użytkownika jest szybko wspinać się ku górze tunelu, uważając na przeszkody.

Ta aplikacja jest dobrą pozycją do przetestowania refleksu. Zabawa polega bowiem na tym, aby rytmicznie dotykać ekranu i sprawiać, że sterowana przez użytkownika postać będzie wspinała się po ścianach tunelu, szybko przeskakując od lewej do prawej strony. Trzeba to robić umiejętnie, aby natychmiast się odbić od ściany i przeskoczy dalej. Zbyt długi kontakt ze ścianą tunelu sprawi bowiem, że nasza postać rozpadnie się na kawałki, a grę trzeba będzie zaczynać od początku.

Dodatkowym zadaniem gracza w Tower Dash jest zbieranie diamentów. Są one ważne, bo pozwalają wybrać moment ponownego rozpoczęcia zabawy po porażce. Dzięki diamentom można też odblokować inne rodzaje figurek, którymi sterujemy w grze.

Gra jest dostępna za darmo, ale zawiera mikropłatności, które ułatwią rozgrywkę. Płacąc, możemy dokupić diamenty, które pozwolą wznawiać grę w miejscu, w którym przegraliśmy, a także nowe wizerunki sterowanego przez nas bohatera.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBoomBit Games
Liczba pobrań56
Data aktualizacji9 lut 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Tower Dash ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)