TP‑LINK prezentuje Groovi Ripple: przenośny głośnik Bluetooth #prasówka

TP-LINK prezentuje Groovi Ripple: przenośny głośnik Bluetooth #prasówka
Łukasz Maślanka

09.06.2016 13:01, aktual.: 09.06.2016 14:24

Głośnik Bluetooth Groovi Ripple to najnowszy produkt od TP-LINK, który będzie idealnym kompanem na pikniku, kempingu, łódce, w domu a nawet biurze. Dzięki niewielkim rozmiarom 103x94x37 mm i małej wadze 175 g można go zabrać w dowolne miejsce. Nie trzeba też martwić się o stały dostęp do prądu. Mocna litowo-jonowa bateria 750mAh pozwoli na słuchanie muzyki do 240 minut bez przerwy. Kiedy głośnik zacznie się rozładowywać, można podłączyć do niego bank energii i cieszyć się muzyką jeszcze dłużej. Groovi Ripple można naładować do pełna także za pomocą ładowarki microUSB.

Obraz

Głośnik został wyposażony w kartę dźwiękową, dzięki czemu dźwięk jest mocniejszy i dociera dalej niż w przypadku większości dostępnych urządzeń. Dźwięk w technologii Real Sound ma wysoką jakość i szeroki zakres częstotliwości co gwarantuje jego głębię. Aby muzyka płynęła z Groovi Ripple wystarczy sparować go ze smartfonem lub tabletem (czy też innym urządzeniem) z funkcją Bluetooth. Technologia Bluetooth 4.0 zapewnia większe prędkości transferu danych oraz stabilność połączenia pomiędzy urządzeniami a głośnikiem w odległości nawet do 20 metrów.

Obraz

TP-LINK Groovi Ripple BS1001 jest już dostępny w sprzedaży. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Specyfikacja techniczna urządzenia jest dostępna na stronie internetowej producenta.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)