WindowsNarzędziaNarzędzia administracyjne i internetoweTrustViewer
TrustViewer ikona

TrustViewer2.12.1.5195

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TrustViewer to narzędzie, które pozwala zarówno na zdalne połączenie z innym komputerem, jak i udostępnienie swojego peceta wybranemu użytkownikowi.

Obsługa programu jest banalnie prosta. Jeśli chcemy, by inna osoba mogła skorzystać z naszego PC, wybieramy opcję "give access to this computer", a następnie przekazujemy kod widoczny na ekranie drugiemu użytkownikowi, który na swoim komputerze musi kliknąć przycisk "connect to a remote computer" i postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie.

TrustViewer umożliwia również przeprowadzanie wideorozmów i udostępnianie plików. W obu przypadkach także konieczna jest wymiana kodami dostępu generowanymi przez aplikację.

Warto dodać, że TrustViewer nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika. Nie musimy nawet instalować programu ani tym bardziej go konfigurować, by rozpocząć pracę.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
ProducentTrustViewer
Liczba pobrań848
Data aktualizacji8 kwi 2024
Rozmiar pliku2.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TrustViewer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)