Twoje domowe centrum rozrywki. Sprawdź, jak korzystać z zalet NAS-a

Twoje domowe centrum rozrywki. Sprawdź, jak korzystać z zalet NAS‑a

Podpowiadamy, jak wykorzystać NAS jako domowe centrum rozrywki
Podpowiadamy, jak wykorzystać NAS jako domowe centrum rozrywki
Oskar Ziomek
23.04.2019 16:56, aktualizacja: 24.04.2019 13:23

Domowy serwer multimediów – lub innymi słowy NAS – to urządzenie, które może ułatwić wiele codziennych czynności związanych z operacjami na plikach. Z jednej strony mamy do czynienia z bezpiecznym magazynem danych, a z drugiej – funkcjonalnym serwerem multimediów, który pozwala strumieniować je do urządzeń mobilnych czy telewizorów.

W praktyce jednak nie każdy wie, jakie są zalety NAS-ów i że ich konfiguracja nie jest tak kłopotliwa, jak z pozoru mogłoby się wydawać. Aby pokazać, że w rzeczywistości dobry NAS może ułatwić codzienność większości osób mających do czynienia z komputerami czy smartfonami, wraz z firmą Synology przygotowujemy serię publikacji, w których przedstawiamy urządzenia tego producenta, prezentując ich różne zastosowania.

Domowe NAS-y mają wiele zastosowań, fot. depositphotos.
Domowe NAS-y mają wiele zastosowań, fot. depositphotos.

Przed wami kolejna publikacja z cyklu, w której przedstawiamy nowoczesny NAS jako centrum domowej rozrywki. Tym zapraszamy do lektury publikacji, która jest już dostępna na łamach Gadżetomanii. Dowiecie się z niej jakie są zalety NAS-a, który jest wykorzystywany do strumieniowania muzyki czy filmów w domowym zaciszu.

Wcześniej przyglądaliśmy się innym aspektom korzystania z domowego serwera. Z innych publikacji mogliście się już dowiedzieć jakie są korzyści ze stosowania prywatnego archiwum plików, jak NAS spisuje się w rękach użytkowników smartfonów oraz od jakich pakietów warto zacząć przygodę z systemem DSM oferowanym w NAS-ach Synology. Raz jeszcze zachęcamy do lektury wszystkich wspomnianych publikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)