Twórz zdjęcia sferyczne na iOS dzięki aplikacji od Google

Strona głównaTwórz zdjęcia sferyczne na iOS dzięki aplikacji od Google
20.08.2014 12:14
Twórz zdjęcia sferyczne na iOS dzięki aplikacji od Google
Paweł Piskurewicz
Paweł Piskurewicz
bDZdcjpO

Apart Photo Sphere umożliwia nam wykonywanie zdjęć sferycznych. Opcja ta jest dobrze znana posiadaczom Androida. Od kilku miesięcy stanowi integralną część aplikacji Aparat. Teraz mogą z niej skorzystać także posiadacze urządzeń z systemem iOS.

bDZdcjph

Na wstępie wita nas krótki poradnikiem. To już tradycja w produktach Googla. Na kilku stronach przedstawia najważniejsze funkcje i zalety programu. Gdyby coś umknęło naszej uwadze, odnajdziemy go później także w menu. Obsługa aplikacji jest naprawdę prosta, a interfejs przypomina inne aplikacje Googla.

  • Slider item
  • Slider item

Ekran główmy zawiera podgląd mapy oraz przykładowe zdjęcia sferyczne. Za pomocą przycisku w prawym dolnym rogu możemy rozpocząć tworzenie własnego zdjęcia. Cały proces polega na odpowiednim przemieszczaniu telefonu, pomagają w tym podpowiedzi widoczne na ekranie. W każdej chwili możemy przerwać operację by porzucić projekt, bądź też udostępnić go innym.

bDZdcjpj

Mechanizm przetwarzania materiału sprawuje się dobrze. Przy niewielkim wysiłku i chwili cierpliwości możemy uzyskać bardzo ciekawy efekt. To chyba największa zaleta aplikacji Apart Photo Sphere.

  • Slider item
  • Slider item

Warto wspomnieć, że od dłuższego czasu w AppStore dostępny jest godny konkurent od Microsoftu, czyli program Photosynth. Na chwilę obecną aplikacja od Googla wydają się łatwiejszą w użyciu, ważny jest jednak też sam algorytm oraz opcje dodatkowe. Photo Sphere możecie pobrać z naszej bazy aplikacji.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bDZdcjqf