Twórz zdjęcia sferyczne na iOS dzięki aplikacji od Google

Twórz zdjęcia sferyczne na iOS dzięki aplikacji od Google

Twórz zdjęcia sferyczne na iOS dzięki aplikacji od Google
Paweł Piskurewicz
20.08.2014 12:14

Apart Photo Sphere umożliwia nam wykonywanie zdjęć sferycznych. Opcja ta jest dobrze znana posiadaczom Androida. Od kilku miesięcy stanowi integralną część aplikacji Aparat. Teraz mogą z niej skorzystać także posiadacze urządzeń z systemem iOS.

Na wstępie wita nas krótki poradnikiem. To już tradycja w produktach Googla. Na kilku stronach przedstawia najważniejsze funkcje i zalety programu. Gdyby coś umknęło naszej uwadze, odnajdziemy go później także w menu. Obsługa aplikacji jest naprawdę prosta, a interfejs przypomina inne aplikacje Googla.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Ekran główmy zawiera podgląd mapy oraz przykładowe zdjęcia sferyczne. Za pomocą przycisku w prawym dolnym rogu możemy rozpocząć tworzenie własnego zdjęcia. Cały proces polega na odpowiednim przemieszczaniu telefonu, pomagają w tym podpowiedzi widoczne na ekranie. W każdej chwili możemy przerwać operację by porzucić projekt, bądź też udostępnić go innym.

Mechanizm przetwarzania materiału sprawuje się dobrze. Przy niewielkim wysiłku i chwili cierpliwości możemy uzyskać bardzo ciekawy efekt. To chyba największa zaleta aplikacji Apart Photo Sphere.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Warto wspomnieć, że od dłuższego czasu w AppStore dostępny jest godny konkurent od Microsoftu, czyli program Photosynth. Na chwilę obecną aplikacja od Googla wydają się łatwiejszą w użyciu, ważny jest jednak też sam algorytm oraz opcje dodatkowe. Photo Sphere możecie pobrać z naszej bazy aplikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)