Tydzień z Photoshopem – Adobe przez tydzień będzie uczyć za darmo

Tydzień z Photoshopem – Adobe przez tydzień będzie uczyć za darmo

Tydzień z Photoshopem – Adobe przez tydzień będzie uczyć za darmo
22.02.2015 17:59, aktualizacja: 22.02.2015 19:11

Obchody 25. urodzin Photoshopa jeszcze się nie zakończyły. Z okazji jubileuszu flagowego programu firma Adobe zorganizuje cały tydzień szkoleń internetowych, podczas których będzie można dowiedzieć się więcej o możliwościach programu, a także jego mobilnych krewniaków i programu Adobe Lightroom.

What's New for Photoshop Week 2015

W planie jest 48 wykładów w dwóch ścieżkach, które przez 6 dni poprowadzi 13 wykładowców, wśród których znaleźli się wieloletni ewangeliści Adobe i zawodowi projektanci z dużym doświadczeniem dydaktycznym. Poruszane tematy będą obejmować oczywiście sztuczki, które można zrobić w Photoshopie. Będzie można poznać także ciekawe zastosowania aplikacji mobilnych firmy Adobe i sposoby pracy z niedestruktywnymi narzędziami w Lightroomie. Zarówno początkujący, jak i doświadczeni użytkownicy znajdą coś dla siebie. Szkolenia zostały zaplanowane w strefie czasowej Los Angeles, więc będą odbywać się w dość dogodnych dla pracujących Polaków godzinach – pierwsze będą odbywać się o 18:00 naszego czasu. Pierwsze będzie można oglądać już jutro wieczorem.

Aby zapisać się na szkolenia, należy udać się na stronę wydarzenia na Creative Live. Udział w wykładach prowadzonych na żywo jest zupełnie bezpłatny i naprawdę warto z nich skorzystać. Dostęp do nich po zakończeniu „Tygodnia z Photoshopem” będzie możliwy, ale będzie kosztował 300 dolarów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)