Tylko u nas BitDefender za 99 złotych w specjalnej promocji „2 za 1”

Tylko u nas BitDefender za 99 złotych w specjalnej promocji „2 za 1”

Tylko u nas BitDefender za 99 złotych w specjalnej promocji „2 za 1”
Redakcja
20.11.2014 14:43, aktualizacja: 20.11.2014 14:53

Wraz z oficjalnym polskim dystrybutorem znanych programów zabezpieczających BitDefender przygotowaliśmy unikatową promocję dla naszych czytelników – każdy, kto za naszym pośrednictwem zakupi jeden z programów BitDefender, otrzyma drugą identyczną licencję, w sam raz na inny komputer albo dla kogoś z rodziny lub znajomego. Ponadto do 26 listopada cena wszystkich edycji pakietu, w tym najbogatszej Total Security, została obniżona do 99 złotych. Zakupu można dokonać wprost z naszego portalu, bez rejestracji konta i z formalnościami ograniczonymi do minimum.

Aby skorzystać z promocji, należy dokonać zakupu poprzez podstronę z opisem programu na naszym portalu. Wystarczy kliknąć czerwony przycisk Kup w promocji z prawej strony, tuż nad gwiazdkami z oceną programu. Dostępne produkty to wersje 12-miesięczne na 1 komputer: BitDefender Antivirus Plus, BitDefender Internet Security oraz BitDefender Total Security. Przypominamy, że każdy zakup kwalifikuje do otrzymania drugiego identycznego produktu za darmo, więc efektywnie powyższa cena 99 zł obejmuje dwie licencje. Druga licencja zostanie przesłana na podany podczas zakupów adres e-mail w ciągu 1-2 dni roboczych od zrealizowania zamówienia.

350128227785926593

Pakiet BitDefender jest bardzo prosty w obsłudze. Wszystko za sprawą płaskiego i intuicyjnego interfejsu nawiązującego do Modern UI, który zapewnia szybki dostęp do wszystkich narzędzi zawartych w pakiecie. Tak naprawdę użytkownik nie będzie musiał zbyt często do niego zaglądać, bo producent wyposażył swoje oprogramowanie w funkcję Autopilot. Dostosowuje ona wszystkie parametry pakietu i ustawienia poszczególnych modułów do możliwości komputera, a także danego profilu wykorzystania: program jest w stanie nauczyć się i rozpoznawać, że jesteśmy w pracy, w lub w domu, a następnie dopasować się do tej sytuacji.

Najważniejszym składnikiem pakietu jest antywirus. Działa on w pełni automatycznie i cechuje się bardzo wysokim poziomem wykrywalności. O jakości tego oprogramowania świadczy choćby to, że silnik BitDefendera jest częstym wyborem w oprogramowaniu zabezpieczającym zupełnie innych producentów. Co ważne, nie powoduje on nadmiernego obciążenia komputera. Kolejnym składnikiem jest dwukierunkowa zapora sieciowa, która blokuje ataki i zabezpiecza komputer przed niepowołanym dostępem z sieci. Także ten moduł jest automatyczny i tworzy reguły aplikacji w oparciu o poziom ich zaufania, ale zaawansowani użytkownicy mogą uruchomić tryb ręczny, w którym sami zadecydują o kontroli ruchu. Działający w chmurze antyspam pozwala z kolei wyciągnąć ze skrzynki pocztowej to, co najważniejsze, a odrzucić niechciane wiadomości: choć dedykowane aplikacje do obsługi poczty tracą na popularności na rzecz interfejsów webmailowych, wiele osób preferujących klasyczne rozwiązania może być zadowolonych z tej funkcji.

Dzięki specjalnie zabezpieczonej przeglądarce, jaka jest jednym z modułów BitDefendera, użytkownik nie musi martwić się także o swoje dane podczas korzystania z bankowości internetowej. Jak przystało na nowoczesny pakiet, znajdziemy tu również sejf do przechowywania danych logowania do odwiedzanych przez nas witryn internetowych. Nie zabrakło modułu ochrony rodzicielskiej, w którym skonfigurować można godziny pracy komputera, a także zablokować niechciane strony. Najnowsza edycja BitDefendera to także moduł czyszczący, który obecnie jest dostępny nawet w podstawowym wydaniu Antivirus Plus. Pozwala on utrzymać sprawność systemu na odpowiednim poziomie poprzez automatyczne usuwanie zbędnych danych tymczasowych, czyszczenie rejestru, a także optymalizację systemu plików na dysku twardym (zapewnia on także obsługę nośników SSD).

W najbardziej rozbudowanej wersji Total Security znajdziemy także funkcje dodatkowe: komponent Safebox do bezpiecznego przechowywania poufnych danych, moduł ochrony antykradzieżowej Anti-Theft pozwalający na zdalne blokowanie, lokalizowanie i czyszczenie komputera, a także funkcję szyfrowania plików, która uniemożliwi dostęp do nich niepowołanym osobom.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (70)