Tylko w czerwcu! VEGAS Pro tańszy o 40%, VEGAS Movie Studio o 20%

Tylko w czerwcu! VEGAS Pro tańszy o 40%, VEGAS Movie Studio o 20%

19.06.2017 18:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli zajmujecie się tworzeniem filmów, amatorsko albo półprofesjonalnie, warto przyjrzeć się promocji na programy z linii VEGAS Pro i VEGAS Movie Studio. Programy z półprofesjonalnej linii VEGAS Pro można kupić o 40% taniej, zaś prostsze programy z rodziny Vegas Movie Studio o 20% taniej tylko do końca czerwca.

VEGAS Movie Studio to seria wysokiej jakości programów dla amatorów, łączących łatwość obsługi z szerokimi możliwościami montażu i edycji obrazu i dźwięku. Można w nim przygotować filmy z podkładem dźwiękowym 5.1, efektami i napisami na wysokim poziomie, a także przygotować i nagrać płytę z menu z rozdziałami. Co ważne, program radzi sobie z importem materiałów z niemal wszystkich kamer amatorskich i niektórych profesjonalnych.

Obraz

Program dostępny jest w wersji podstawowej, Platinum i Suite. W najprostszej można składać filmy na 10 ścieżkach wideo, nie ma wtyczek z efektami i narzędzi do authoringu DVD i Blu-ray. Platinum ma część efektów, limit 200 ścieżek wideo i dostarczany jest z programem VEGAS DVD Architect, zaś Suite ma kompletną paczkę efektów, napisów i przejść. Ich ceny brutto to odpowiednio:

  • VEGAS Movie Studio: 175 zamiast 219 zł
  • VEGAS Movie Studio Platinum: 279 zamiast 349 zł
  • VEGAS Movie Studio Suite: 479 zamiast 599 zł

Zakupy można zrobić na stronie sklep.pixonet.pl, przy czym trzeba pamiętać, że promocją objęte są wersje pudełkowe i elektroniczne do użytku komercyjnego. Na licencje edukacyjne obowiązuje osobny, bardzo korzystny cennik.

Bardziej zaawansowanych użytkowników zainteresuje promocja na programy z rodziny VEGAS Pro 14, które w rękach firmy Magix zyskały możliwość pracy z materiałami 4K, wysokiej jakości upscaling i synchronizację ujęć z wielu kamer.

Obraz

VEGAS Pro także jest dostępny w kilku wersjach, różniących się obecnością narzędzi do authoringu płyt i zewnętrznych wtyczek. W promocji można je kupić w cenach:

  • VEGAS Pro 14 Edit: 1 019 zamiast 1699 zł
  • VEGAS Pro 14: 1599 zamiast 2599 zł
  • VEGAS Pro 14 Suite: 2099 zamiast 3499 zł

Programy w promocyjnych cenach dostępne są na stronie sklep.pixonet.pl. Oferta nie jest obwarowana żadnymi warunkami, ale obowiązuje tylko do końca czerwca. To jednak nie koniec okazji – od 1 lipca ruszy kolejna promocja, w ramach której do programów VEGAS Pro dodawane będą profesjonalne manipulatory ShuttleXpress.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)