Tym gadżetem Logitech naładujesz iPhone, Apple Watch i Airpodsy jednocześnie

Tym gadżetem Logitech naładujesz iPhone, Apple Watch i Airpodsy jednocześnie

Ta podstawka 3-w-1 to duża wygoda, choć za niemałą cenę, fot. Logitech
Ta podstawka 3-w-1 to duża wygoda, choć za niemałą cenę, fot. Logitech
14.03.2020 16:46

Posiadanie wielu nowoczesnych gadżetów może niestety wiązać się z tym, że w naszym domu będziemy mieli plątaninę kabli, gdy będziemy chcieli je wszystkie naładować.

Remedium na to miał być Apple AirPower, mata do ładowania bezprzewodowego. Niestety producent zrezygnował z tego gadżetu. Na szczęście wkroczyli tutaj inni, w tym Logitech, który opracował stację dokującą dla trzech akcesoriów Apple jednocześnie.

Logitech Wireless Charging 3-in-1 Dock naładuje ci iPhone'a, Apple Watcha i Airpodsy

Stacja dokująca Logitech posiada dwie powierzchnie indukcyjne z trzema zwojami na każdej z nich (o mocy 10 W) oraz uchwyt na Apple Watch o mocy 5 W. Sprzęt jest zgodny ze standardem Qi, a więc nie tylko użyjemy go do produktów Apple, lecz także np. Samsunga, LG, Sony, Nokii i Google.

Stacja dokująca wyposażona jest w najnowsze zabezpieczenia, w tym sensor do wykrywania ciał obcych, a także chroni sprzęt przed przegrzaniem oraz przeładowaniem akumulatorów.

Stacja dokująca Logitech zgodna jest ze standardem Qi, a więc nie tylko urządzeniami Apple, fot. Logitech
Stacja dokująca Logitech zgodna jest ze standardem Qi, a więc nie tylko urządzeniami Apple, fot. Logitech

Jeśli chodzi o wygląd i wzornictwo, Logitech przygotował dwie wersje: grafitową oraz białą, a urządzenie wykonane jest z poliwęglanu oraz silikonu. Producent wycenił stację dokującą na 129,99 dolara (507,83 zł wg kursu średniego NBP z 13 marca 2020). Do sprzedaży z tej samej serii Powered wchodzą także tańszy stojak Charging Stand (59,99 dol.) oraz podstawka (Charging Pad) za 39,99 dol. Obydwa 10 W gadżety potrafią ładować wyłącznie po jednym urządzeniu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)