WindowsEdukacja i naukaInne programy edukacyjne i naukoweTyping Master
Typing Master ikona

Typing Master11.0 Build 867R

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Typing Master 10 to interesujące narzędzie skierowane do użytkowników, którzy chcieliby nauczyć się szybkiego pisania na klawiaturze.

Przed pobraniem aplikacji warto mieć na uwadze fakt, że Typing Master 10 nie oferuje wsparcia dla języka polskiego. Program zawiera wiele przydatnych lekcji teoretycznych oraz zajęć praktycznych, w trakcie których dowiemy się między innymi, jak odpowiednio trzymać palce nad klawiaturą, a następnie sprawdzimy, z jaką szybkością jesteśmy w stanie wpisywać kolejne słowa.

To oczywiście dopiero wstęp, ale po zakończeniu ponad 10-godzinnego kursu udostępnionego przez twórców Typing Master 10 będziemy pisać na klawiaturze dwa, a może nawet trzy razy szybciej (wszystko tak naprawdę uzależnione jest od predyspozycji użytkownika). Nie zmienia to jednak faktu, że po skorzystaniu z programu zaoszczędzimy sporo czasu, a tym samym staniemy się bardziej wydajny w codziennej pracy przy komputerze.

Warto wspomnieć, że Typing Master 10 na bieżąco dostosowuje się do postępów osoby korzystającej z narzędzia. Jeśli więc nie radzimy sobie z danym zagadnieniem, program automatycznie wygeneruje dodatkowe ćwiczenia, dzięki którym podszkolimy się w tym zakresie. W międzyczasie będziemy mogli również zagrać w gry komputerowe, by za ich pomocą sprawdzić, jakie postępy osiągnęliśmy podczas nauki za pomocą Typing Mastera 10.

Typing Master 10 oferuje wsparcie dla rozmaitych układów przycisków na klawiaturze, takich jak: QWERTY, QWERTZ, AZERTY i nie tylko.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań225
Data aktualizacji12 sty 2022
Rozmiar pliku11.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Typing Master ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)