uberHELIKOPTER: przelot w 7 miastach za 20 złotych (aktualizacja)

uberHELIKOPTER: przelot w 7 miastach za 20 złotych (aktualizacja)

uberHELIKOPTER: przelot w 7 miastach za 20 złotych (aktualizacja)
Jan Mentel
25.07.2017 14:35, aktualizacja: 26.07.2017 10:02

Aktualizacja, 15:40 Przelot helikopterem za 20 złotych wydaje się kuszącą okazją. Niestety, trzeba będzie na nią jeszcze poczekać. Uber właśnie poinformował, że akcja uberHELIKOPTER ze względu na niestabilną pogodę, została przesunięta na nieznany jeszcze termin.

Do swojego szerokiego portfolio usług transportowych Uber dodał helikopter. W związku z akcją promocyjną przez pierwsze dwa dni, czyli 26 i 27 lipca, przewidziano przeloty za 20 złotych. Będą one realizowane o wyznaczonych godzinach w 7 miastach Polski.

uberHELIKOPTER dostępny będzie w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi oraz Katowicach. Żeby zamówić 15-minutowy przelot, należy uruchomić aplikację i w pierwszej kolejności podać miejsce odbioru. Jeżeli się nam poszczęści i akurat helikopter będzie dostępny, zostaniemy skontaktowani z kierowcą, który z wyznaczonego miejsca zawiezie nas na lądowisko. Po skończonym locie zostaniemy odwiezieni z powrotem.

Obraz

Jak podaje Uber, w akcji może wziąć udział maksymalnie 10 osób z każdego miasta z listy. Dodatkowo osoby będą miały prawo zabrać jednego dodatkowego pasażera. Ograniczeniem będzie waga: suma 2 osób nie może przekraczać 210 kg. Dodatkowo Uber w przeciwskazaniach wymienia również kobiety w zaawansowanej ciąży, osoby nieodporne na stres, osoby niepełnoletnie.

Firma zastrzega także, że w przypadku złych warunków pogodowych przeloty mogą zostać odwołane. Po zakończeniu akcji promocyjnej usługa świadczona będzie w Warszawie na wyznaczonych trasach pod nazwą UberChopper. Partnerem Ubera jest koncern Airbus.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)