AndroidGryDodatki i inne aplikacje dla graczyUbisoft Club
Ubisoft Club ikona

Ubisoft Club9.2.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ubisoft Club to mobilna aplikacja do obsługi gier wydanych przez firmę Ubisoft w wersjach na komputery oraz konsole.

Dzięki temu programowi możemy zdobywać kolejne nagrody (np. stroje lub skórki na broń), zaliczając rozmaite wyzwania w produkcjach francuskiego giganta, takich jak np. For Honor, Assassin’s Creed Odyssey, Trials Fusion, Ghost Recon: Wildlands, Rainbow Six: Siege, Watch Dogs i nie tylko. Ubisoft Club przedstawia listę wyzwań zwykłych oraz cotygodniowych, umożliwiając zdobycie jednostek Club, punktów Club XP oraz specjalnych odznak.

Ubisoft Club pozwala również na zapoznanie się z postępami osiągniętymi w grach Ubisoftu. Dowiemy się na przykład, ile misji zdołaliśmy ukończyć, ile godzin poświęciliśmy na zabawę, ile przedmiotów kolekcjonerskich udało nam się odnaleźć, itp. To, jakie statystyki pojawiają się na ekranie, uzależnione jest od zawartości gry. Czasem wiadomości na temat postępów w kampanii podzielono na dwie części tak, by osobno prezentować opcję rozgrywki jednoosobowej, wariant kooperacji i multiplayer.

To nie wszystko, bo za sprawą Ubisoft Club możemy przeglądać także osiągnięcia graczy znajdujących się na liście naszych znajomych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań105
Data aktualizacji19 lis 2023
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Ubisoft Club ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)