Ubisoft obiecuje, że gra The Division będzie jedną z najpiękniejszych, także na PC

Ubisoft obiecuje, że gra The Division będzie jedną z najpiękniejszych, także na PC

23.12.2013 15:14

Z początku Ubisoft przedstawiał ambitny projekt Tom Clancy's The Division jako grę dla posiadaczy konsol nowej generacji, ale wkrótce obwieszczono również światu wersję PC ciekawie zapowiadającej się sieciowej strzelanki, nie łącząc tego oczywiście z petycją fanów... Teraz na każdym kroku firma podkreśla, że niezależnie od platformy, tytuł prezentować się będzie ponoć naprawdę nadzwyczajnie, wyciskając soki również z wyposażonych w mocne karty graficzne, procesory i masę pamięci RAM komputery.

Snowdrop Next-Gen Engine | Tom Clancy's The Division [PL]

Miłośnicy myszki i klawiatury dostali zapewnienie, iż otrzymają grę zoptymalizowaną do działania na PC, rozwijaną obok wersji na Xboksa One oraz PS4, a nie przeniesioną z nich przy minimalnym nakładzie wysiłków. Wykorzystywana przez tytuł technologia Snowdrop rozpaliła niedawno zmysły niejednego fana świata elektronicznej rozrywki. Gwarantuje ona nie tylko realistyczne wchodzenie kul z karabinu w różnorakie obiekty (proceduralnie wyliczane zniszczenia), ale też zmianę otoczenia w zależności od pory dnia czy warunków atmosferycznych (śnieg najpierw pokryje białym puchem elementy otoczenia, by stopić się w słońcu i zamienić w lód). Oczywiście na początku wszystko to na dość małą skalę — do dyspozycji dostaniemy „tylko” cyfrowo odtworzony Nowy Jork.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Przypomnę, że w projekcie The Division postaramy się wraz z przyjaciółmi przywrócić porządek w metropolii po tajemniczym ataku biologicznym, której zdewastowane ulice raczej przypominają miejsce klęski żywiołowej. Będziemy rozwijać swoje postacie w stale zmieniającym się, bo kształtowanym przez poczynania nasze oraz innych graczy świecie. Tytuł dzięki specjalnej aplikacji na smartfony i tablety umożliwi też dokładne przyjrzenie się sytuacji na placu boju czy pokierowanie dronem, mającym wesprzeć kolegów. Rzecz jasna zadania stawiane przed grającymi będą często sprzeczne.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)