AndroidArchiwumProgramy archiwalneUC Browser HD
UC Browser HD ikona

UC Browser HD

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

UC Browser jest alternatywną przeglądarką na Androida. Marka znana jest jeszcze z urządzeń z Windows Mobile. Spodoba się w szczególności tym, dla których wbudowana przeglądarka jest zbyt uboga, a Chrome wydaje się zbyt „ociężały”.

Omawiana przeglądarka robi wrażenie szybkością i płynnością działania. Otwieranie stron jest niemal błyskawiczne i przyjemne dzięki licznym, upraszczającym obsługę gestom. Wykonując proste gesty na ekranie swojego urządzenia użytkownik może chociażby szybko przełączać się między kartami, zamykać je, dodawać, a nawet zwiększać i zmniejszać głośność w trakcie odtwarzania filmów za pomocą jednego ruchu palcem.

UC Browser wyróżnia się także licznymi dodatkami, jak tryb incognito, który nie pozostawia na urządzeniu żadnych informacji o przeglądanych stronach, czy chociażby Cloud Sync, umożliwiające synchronizację danych przeglądarki z innymi urządzeniami.

Bardzo przydatną opcją, która także tę aplikację wyróżnia, jest inteligentne pobieranie, dzięki któremu wszelkie dane możemy pobierać w tle, a w razie zerwania połączenia, rozpocząć ich ściąganie od momentu, w którym zostało zerwane, zamiast wszystko zaczynać jeszcze raz.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.52 oceny
Twoja ocena
ProducentUCweb.Inc.
Liczba pobrań623
Data aktualizacji29 gru 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
UC Browser HD ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)