Udany launcher dla miłośników czystego Androida – Android One Launcher

Udany launcher dla miłośników czystego Androida – Android One Launcher

Udany launcher dla miłośników czystego Androida – Android One Launcher
16.01.2018 15:16

System Android One, w założeniach kierowany do urządzeń z „czystym” Androidem, projektowanym według wytycznych Google'a, ma własny launcher. Oficjalnie aplikacja jest dostępna tylko na wybranych urządzeniach, ale dzięki wysiłkom hakerów z forum XDA Developers może go przetestować każdy, nawet jeśli nie ma uprawnień roota na swoim urządzeniu. Wystarczy ściągnąć Android One Launcher i zainstalować ręcznie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Android One Launcher, przygotowany przez użytkownika AmirZ, pochodzi z urządzenia Xiaomi Mi A1 i ma zintegrowaną obsługę Google Now, jak przystało na Launcher Google'a. Na pierwszy rzut oka niewiele różni się od launchera, który znajdziemy na smartfonach Pixel, ma jednak inny dock na aplikacje na dole ekranu i jaśniejsze tło listy aplikacji z nieco innym polem wyszukiwania.

Po zalogowaniu na konto Google możemy korzystać ze wszystkich dobrodziejstw asystenta Google Now, w tym z proponowanych tras powrotu do domu, pogodynki i wiadomości (zwykle tych samych, co na stronie domowej w Google Chrome). Google Now został umieszczony na ekranie na lewo od ekranu głównego.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W opcjach Android One Launchera można wyłączyć obecność asystenta Google now, a także zezwolić na obracanie ekranu głównego razem ze zmianą orientacji urządzenia.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja nie wymaga roota, ale nie ma gwarancji, że będzie działać prawidłowo na każdym urządzeniu i systemie w aktualnej wersji. Jeśli jednak chcecie spróbować, możecie pobrać Android One Launcher z naszej bazy aplikacji mobilnych.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)