UEFA.tv wkracza na Apple TV i Android TV. Fani piłki na kwarantannie się ucieszą

Archiwalne spotkania Ligi Mistrzów i Europy od teraz na Smart TV, fot. Richard Heathcote/Getty Images
Archiwalne spotkania Ligi Mistrzów i Europy od teraz na Smart TV, fot. Richard Heathcote/Getty Images

26.03.2020 16:01, aktual.: 26.03.2020 16:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niestety koronawirus sprawił, że fani sportu pozostali bez swojej ulubionej dziedziny rozrywki. A przynajmniej bez możliwości obejrzenia nowych spotkań. W takim wypadku pozostają jedynie powtórki i programy okołosportowe. Tę lukę trudno wypełnić, ale może w tym pomóc serwis UEFA.tv.

Serwis UEFA.tv dostępny na telewizorach z Androidem i przystawkach Apple

UEFA.tv to darmowa platforma, na której można obejrzeć zawartość związaną z Ligą Mistrzów i Ligą Europy. Do tych treści należą między innymi archiwalne spotkania, skróty meczów oraz wiele innych, w tym wywiady, dokumenty itp.

Serwis wystartował w czerwcu 2019 roku i był dostępny przez przeglądarkę, jak również na aplikacjach mobilnych na Androida i iOS. Od teraz możemy skorzystać z niego także na platformach Smart TV.

Są to Android TV (w formie przystawek, jak i na telewizorach), jak również Apple TV oraz Amazon Fire TV. Niestety posiadacze telewizorów marek Samsung i LG z nich nie skorzystają. Jest możliwe natomiast przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor poprzez protokół Apple AirPlay oraz Chromecast.

Tak wygląda serwis UEFA.tv w przeglądarce, fot. Jakub Krawczyński
Tak wygląda serwis UEFA.tv w przeglądarce, fot. Jakub Krawczyński

W związku z pandemią UEFA zapowiedziała wstępnie nową ramówkę. Mamy otrzymać regularną dawkę klasycznych potyczek klubowych, jak i reprezentacji narodowych. Archiwalne mecze Ligi Mistrzów będą emitowane we wtorki i środy, natomiast historyczne spotkania z Ligi Europy – w czwartki. Nie zabraknie również meczów z Mistrzostw Europy mężczyzn i kobiet, a także kobiecej Ligi Mistrzów.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)