WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceUSB Disk Security
USB Disk Security ikona

USB Disk Security6.6.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

USB Disk Security to niewielkie, ale przydatne narzędzie do ochrony komputera przed zagrożeniami rozpowszechnianymi za pośrednictwem przenośnych magazynów danych USB (np. pendrive, zewnętrzne dyski twarde, smartfony, odtwarzacze multimedialne itp.).

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii ochrony proaktywnej program potrafi pracować w trybie offline (bez konieczności cyklicznego pobierania baz sygnatur) i jednocześnie skutecznie zabezpieczać system przez znanymi i nieznanymi szkodnikami. Decydując się na korzystanie z USB Disk Security użytkownik zapewnia sobie ochronę przed różnego typu złośliwymi komponentami, których celem może być m.in. wykradanie poufnych danych czy też usuwanie plików. W porównaniu do standardowego oprogramowania antywirusowego narzędzie to charakteryzuje się dużą lekkością i szybkością działania.

USB Disk Security integruje się z innymi programami antywirusowymi, nie powodując problematycznych konfliktów. Stosowany może on być jako uzupełnienie ochrony komputera, a dzięki wielu dodatkowym funkcjom przyda się on nie tylko podczas korzystania z dysków USB. Narzędzie oferuje ponadto funkcję skanowania dowolnego adresu URL z wykorzystaniem usługi VirusTotal oraz innych silników skanujących online takich producentów jak Symantec, McAfee, Google czy Trend Micro.

W programie nie zabrakło również opcji blokowania możliwości kopiowania plików na pamięć USB oraz całkowitej blokady podłączania napędów do komputera. W ręce użytkownika trafia także mechanizm kwarantanny i narzędzia systemowe, pozwalające oczyszczać dysk ze zbędnych plików, naprawiać środowisko operacyjne po zainfekowaniu przez wirusy oraz zarządzać pozycjami w autostarcie.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 279
Data aktualizacji8 sie 2018
Rozmiar pliku8.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
USB Disk Security ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)