WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceUSB Flash Security
USB Flash Security ikona

USB Flash Security5.1.0.26

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

USB Flash Security to darmowe i nieskomplikowane narzędzie, pozwalające zabezpieczać prywatne dane znajdujące się na nośnikach USB. Z jego pomocą ukryjemy przed niepowołanymi osobami nasze zdjęcia, filmiki, ważne dokumenty itp.

Program pozwala na zabezpieczenie dostępu do pendrive'a hasłem, którego to poprawne podanie umożliwi nam dostęp do danych. W innym przypadku nie jest możliwe ani zapisywanie plików na nośniku, ani otwieranie znajdujących się na nośniku danych. Dostęp do zewnętrznego nośnika USB zabezpieczany jest algorytmem szyfrującym AES-256bit.

USB Flash Security umieszcza na nośniku niewielki plik (o rozmiarze około 500KB), który odpowiedzialny jest za ochronę naszych danych. Wersja bezpłatna narzędzia umożliwia obsługę pendrive'ów o maksymalnej pojemności 4GB.

Obraz
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań4 292
Data aktualizacji17 sty 2022
Rozmiar pliku9.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
USB Flash Security ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)