WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceUSB Safeguard

USB Safeguard8.3.1 Free

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

USB Safeguard Free to bezpłatna edycja ciekawego narzędzia do szyfrowania danych, przechowywanych na przenośnych dyskach USB o maksymalnej pojemności 2 GB.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników chcących łatwo i szybko zabezpieczyć przez niepowołanym dostępem poufne dane przechowywane np. na pendrive'ach. Program jest bardzo prosty w obsłudze, nie wymaga posiadania żadnej specjalistycznej wiedzy i rozpowszechniany jest w postaci portable, nie wymagającej instalacji na komputerze. Po pobraniu narzędzia wystarczy skopiować je na nośnik z danymi, który chcielibyśmy zabezpieczyć i uruchomić. Jedyną czynnością jaką wykonać musi użytkownik jest wpisanie hasła, dającego dostęp do zawartości dysku. W momencie zaszyfrowania nośnika nie jest widoczna jego zawartość, poza plikiem uruchamiającym USB Safeguard, który teraz umożliwia odblokowanie danych.

USB Safeguard do szyfrowania wykorzystuje algorytm AES-256, obsługując wszystkie rodzaje dysków USB (poza urządzeniami bootowalnymi i podzielonymi na partycje) z systemem plików FAT16/32.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.811 ocen
Twoja ocena
ProducentUSB Safeguard
Liczba pobrań7 542
Data aktualizacji12 paź 2021
Rozmiar pliku0.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)