Ustawka – karcianka z klimatem na weekend

Ustawka – karcianka z klimatem na weekend20.06.2015 10:56
Ustawka – karcianka z klimatem na weekend

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy rodzimą produkcję Ustawka – karcianka z klimatem. Tytuł osadzony został w scenerii blokowisk i przedstawia walki kiboli oraz innych chuliganów.

Choć mechanizm rozgrywki nie wykracza zbyt mocno poza znane z gatunku standardy, to dzięki specyficznemu klimatowi oraz dużej dawce humoru Ustawka wyróżnia się na ich tle. Gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS.

Ustawka - karcianka z klimatem

W zasady gry wprowadza nas obszerny i dobrze przygotowany poradnik. Możemy go pominąć, aby później w dowolnym momencie wrócić. Przygodę z Ustawką powinniśmy zacząć od złożenia własnej talii. Na początku ilość kart jest mocno ograniczona, a nowe odblokowujemy wraz z awansem na wyższe poziomy. Konstruowanie zbioru nie odbiega od znanych z innych tego typu gier rozwiązań. O tym, ile kart może się w nim znaleźć oraz innych, ważnych dla rozgrywki aspektach dowiemy się ze wspomnianego już poradnika.

Ciekawie prezentuje się również system walki. Otrzymujemy w nim dwie strefy, po dwa poziomy każda. W przypisanych sobie obszarach gracze umieszczają karty. Naszym celem jest pozbawienie przeciwnika wszystkich punktów życia, tutaj określonych jako morale. W tym celu musimy zwalczać jego jednostki, bądź też przenosić nasze do jego strefy. Za każdą jednostkę w pierwszym rzędzie traci on jeden punkt, w drugim zaś dwa punkty. Po zejściu do zera – wygrywamy.

Ustawka bardzo ciekawie łączy znane rozwiązania z klimatem ulicznych walk. Pełno w niej humoru i specyficznych rozwiązań. Za zaletę należy uznać brak systemu mikropłatności do zakupu kart oraz to, że gra dostępna jest za darmo. Dzięki sporej ilości graczy bez problemu trafimy na rywala z porównywalnym do naszego poziomem umiejętności.

Grę Ustawka – karcianka z klimatem można pobrać w działach:

Programy (dla Android) -> Gry.

Programy (dla iOS) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w Ustawkę na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (20)