Vellamo Mobile Benchmark ikona

Vellamo Mobile Benchmark

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Vellamo Mobile Benchmark to aplikacja dzięki której możemy zmierzyć możliwości naszego urządzenia z systemem Android, a także porównać jego wyniki na tle innych, popularnych urządzeń. Odpowiada za nią firma Qualcomm.

Aplikacja pozwala na przeprowadzenie testów wybranej przeglądarki, a także naszego procesora. Poszczególne testy posiadają szczegółowy opis, tak aby użytkownik wiedział co w danym momencie będzie się działo oraz jak interpretować otrzymane wyniki. Na koniec możemy porównać je z wynikami popularnych modeli telefonów.

Z poziomu programu mamy również dostęp do dokładnych informacji odnośnie naszego urządzenia i jego poszczególnych elementów takich jak ekran, pamięć czy też procesor. Choć w tego typu aplikacjach interfejs schodzi na drugi plan, warto podkreślić, że autorzy przyłożyli się do jego wykonania. Aplikacja bardzo dobrze wpisuje się w założenia material design, jest ładna i intuicyjna.

Przed startem testów warto także zajrzeć do ustawień. Pozwalają spersonalizować nie tylko wygląd, ale też działanie programu. Vellamo Mobile Benchmark dostępny jest za darmo.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań89
Data aktualizacji24 maj 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Vellamo Mobile Benchmark ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)