bELAJkUR

Virtual PC2007 SP1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatny program umożliwiający uruchomienie w prosty sposóbnawet kilku wirtualnych komputerów w ramach jednej stacji roboczej.Jest to rozwiązanie bardzo przydatne gdy użytkownikowi zależy naprzetestowaniu różnego rodzaju konfiguracji lub przeprowadzeniuscenariusza wydarzeń, którego realizacja w sposób konwencjonalnymogłaby być z różnych powodów trudna do wykonania.

bELAJkUT

Virtual PCumożliwia również uruchamianie i pracę pod kontrolą różnychsystemów operacyjnych, co jest nieocenioną pomocą w wyborzeodpowiedniego środowiska pracy. Od edycji 2007 po raz pierwszy obokwersji 32-bitowej udostępniana jest wersja 64-bitowa. W pełniobsługuje ona również sprzętową wirtualizację w niektórychprocesorach. Oprócz tego dodano sporo usprawnień takich jak np.wsparcie dla Windows Vista (jako host i gość) i montowanie obrazówDVD.

Zmiany w wersji SP1

Zapewnia wsparcie dla nowych systemów wirtualnych (Windows Vistaw edycjach Business, Enterprise lub Ultimate z SP1, Windows Server2008 Standard oraz Windows XP Professional z SP3) oraz dla nowychsystemów fizycznych (Vista z SP1 oraz XP z SP3, niestety bezwsparcia dla Windows Server 2008). SP1 podnosi numer wersji VirtualPC do poziomu 6.0.192.0 oraz numer wersji dodatków do 13.820.Uwaga!* - system Windows Vista obsługiwany jest w edycjach Business,Enterprise lub Ultimate, a Windows XP w edycji Professional. 1. Wersję 64-bitową można pobrać bezpośrednio ze stron Microsoftu. 2. Zaleca się korzystanie z Virtual PC na maszynach z dużą ilościąwolnych zasobów, ponieważ emulowany system wykorzystuje pamięć RAM,procesor i przestrzeń dyskową maszyny-matki.

Udostępnij
Virtual PC 2007 SP1wersja stabilna (32-bit)
Virtual PC 2007 SP1wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.330 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań285 141
Data aktualizacji15 maj 2008
Rozmiar pliku31.72 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bELAJkVP