WindowsDodatkiBiblioteki i inne dodatkiVisual C++ AIO

Visual C++ AIO18.02.24

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Visual C++ AIO to program do instalowania i odinstalowywania bibliotek Visual C++ wymagany w rozmaitych aplikacjach czy grach komputerowych.

Naturalnie wszystkie operacje, jakie można przeprowadzić za sprawą Visual C++ AIO, wykonamy również bez pomocy opisywanego narzędzia, ale powstało ono po to, by zaoszczędzić czas użytkownika, który nie musi pobierać osobnych plików instalacyjnych. Chcąc zainstalować lub odinstalować daną bibliotekę Visual C++ możemy wybrać ją z rozwijanej listy dostępnej po uruchomieniu programu. Jeśli nie chcemy tego robić, wystarczy po prostu skorzystać z przycisku "Simple Install".

Visual C++ AIO znajdzie zastosowanie również wśród osób, które nie mogą uruchomić wybranego programu ze względu na brak odpowiedniego pliku z rozszerzeniem DLL. Aplikacja świetnie radzi sobie z ich odnalezieniem.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.04 oceny
Twoja ocena
ProducentWilenty
Liczba pobrań7 790
Data aktualizacji26 lut 2018
Rozmiar pliku36.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)