VMware Forum 2013 w najbliższy wtorek w Warszawie

29.05.2013 13:04, aktual.: 29.05.2013 16:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

4 czerwca w hotelu Hilton przy ulicy Grzybowskiej 63 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji VMware Forum. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja aby spotkać się z osobami blisko związanymi z wirtualizacją i chmurami obliczeniowymi.

Konferencja VMware Forum 2013 jest przeznaczona dla wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami związanymi z chmurą, wirtualizacją i rozwiązaniami mobilnymi, w szczególności dla administratorów infrastruktur, deweloperów aplikacji dla chmur, architektów SAP, a także kadry kierowniczej z działów IT. Wiedza zdobyta podczas spotkania ma pomóc uprościć i przekształcić infrastrukturę, centrum przetwarzania danych czy środowisko desktopowe.

Obraz

Wiodącymi tematami konferencji będą wydajność pracy, podnoszenie jakości usług i oszczędność. Będzie więc można wysłuchać prelekcji traktujących o wydajności pracy użytkowników pracujących zdalnie, często w grupach, w zintegrowanych środowiskach pracy z dostępem do różnych urządzeń, oraz o zwiększaniu wydajności dzięki programowo zdefiniowanemu centrum przetwarzania danych, w którym wirtualizacja obejmuje zasoby obliczeniowe, pamięć masową, rozwiązania sieciowe i system zabezpieczeń. Będzie można także posłuchać o obniżaniu kosztów dzięki automatyzacji operacji w chmurze i o podnoszeniu jakości usług dzięki wirtualizacji kluczowych aplikacji na przykładzie klientów VMware. Oczywiście będą również bloki poświęcone rozwiązaniom autorskim firmy VMware, jak zintegrowany pakiet vCloud Suite.

Przy tej okazji warto wspomnieć, że VMware zaprezentował vCloud Hybrid Service — chmurę obliczeniową dostępną w trybie IaaS (Infrastruktura jako usługa), zbudowaną na bazie vSphere. Tym samym klienci VMware zyskali dostęp do wspólnej platformy umożliwiającej bezproblemowe połączenie ich centrów danych z chmurą. vCloud Hybrid Service zapewni neutralność w stosunku do oprogramowania (obsłuży prawie 100 systemów i tysiące aplikacji), bezproblemowe i bezpieczne połączenia sieciowe oraz uproszczone zarządzanie. Producent obiecuje także niezawodne działanie krytycznych aplikacji, automatyczną replikację, monitoring i wysoką dostępność tych najważniejszych aplikacji.

Aby wziąć udział w konferencji wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia, tam też można znaleźć agendę i informacje o prelegentach. Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)