W co ubrać swojego iPada? - recenzja Apple Smart Cover

Redakcja

18.04.2011 18:58, aktual.: 19.04.2011 14:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po lekturze recenzji iPada 2 proponujemy kilka przemyśleń na temat oficjalnej nakładki chroniącej ekran urządzenia - Smart Cover.

Zwykle kupując notebooka prędzej czy później przyjdzie nam również rozejrzeć się za torbą, plecakiem lub pokrowcem umożliwiającym jego bezpieczne przenoszenie. Nie inaczej jest w przypadku tabletów, które z definicji przeznaczone są do zabierania w przeróżne miejsca i używania w najdziwniejszych sytuacjach. iPad 2 nie należy do wyjątków - i dla niego ochronne etui jest w zasadzie niezbędne. Można go wtedy wrzucić do torby, do plecaka, czy też od czasu do czasu po prostu potraktować bardziej "szorstko" bez większych obaw o stan obudowy i sprawność samego urządzenia. Skoro wiemy już, że coś jest potrzebne, czas zapytać - co wybrać? Możliwości jest wiele, ale zanim rozpoczniemy poszukiwania warto sprawdzić, co w kwestii etui na iPada oferuje sam Apple.

Zapraszamy do lektury artykułu Smart Cover - jak leży na nowym iPadzie?, w którym przyglądamy się zaletom i wadom nakładki zaprojektowanej przez Apple.

Polecamy także wcześniejsze materiały opublikowane w naszym labie, między innymi test biznesowego smartfona Nokia E7 z legendarnej serii Communicatorów oraz recenzje komputera All-in-One MSI WindTop AE2420 i urządzenia NETGEAR Push2TV.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)