W nowej usłudze wideo od UPC znajdziesz ponad tysiąc filmów i seriali

W nowej usłudze wideo od UPC znajdziesz ponad tysiąc filmów i seriali

W nowej usłudze wideo od UPC znajdziesz ponad tysiąc filmów i seriali
24.11.2014 16:26

W Polsce na początku grudnia ruszy kolejny serwis z filmami i serialami na żądanie. W bibliotece MyPrime od UPC znajdzie się ponad tysiąc produkcji, w tym takie seriale jak Breaking Bad czy House of Cards. W grudniu ma również wystartować serwis wideo stworzony przez TVN i T-Mobile.

Z serwisów internetowych oferujących filmy i seriale na żądanie korzysta coraz więcej osób. Mają one kilka przewag nad tradycyjną telewizją, interesujący nas program czy film możemy obejrzeć dowolnego dnia o wybranej przez nas godzinie. Nie jesteśmy uzależni od ramówki kanału telewizyjnego. Dodatkowo z większości serwisów możemy korzystać na komputerach, tabletach, smartfonach, czy nawet na Smart TV, wystarczy, że mamy połączenie z Internetem. W związku z tym nikogo nie powinna dziwić rosnąca popularność tego typu usług, które są przystosowane do obecnego widza.

350128328952539073

Od 1 grudnia w ofercie UPC pojawi się usługa MyPrime. Jest ona kolejnym krokiem w rozwoju platformy Horizon, która obecnie umożliwia oglądanie programów na urządzeniach mobilnych. Katalog MyPrime ma zawierać ponad tysiąc filmów seriali, a wśród nich znajdziemy takie produkcje jak: House of Cards, Hanninal, Lost, Breaking Bad, Dynasta Tudorów, czy Gotowe na wszystko. Oferta zapowiada się naprawdę dobrze, dostaniemy popularne seriale, które zdobyły uznanie na całym świecie. Filmów na początku ma być około 150, nie zabraknie nowych produkcji. Natomiast dla młodszych odbiorców przygotowanych zostało ponad 500 bajek i filmów. Materiały będziemy mogli oglądać z wykorzystaniem dekodera oraz na smartfonach i tabletach za pomocą aplikacji Horizon TV.

Początkowo podejrzewano, że nowy serwis UPC będzie stworzony we współpracy z Netfliksem. Niestety amerykański serwis nie pojawi się 1-szego grudnia w Polsce. Prawdopodobnie w przyszłości MyPrime dostępny będzie nie tylko dla klientów korzystających z usług UPC. Właśnie w takim modelu od grudnia będzie on działał w Szwajcarii, chociaż osoby spoza bazy abonentów mogą oglądać filmy i seriale tylko na małych i średnich ekranach, takie ograniczenia z pewnością nie wpłyną pozytywnie na popularność MyPrime.

MyPrime nie będzie jedynym serwisem wideo, który w najbliższym czasie pojawi się na naszym rynku. TVN i T-Mobile w następnym miesiącu mają zaproponować własną usługę, która została stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych. Szczegóły mamy poznać 2 grudnia tego roku.

Liczymy, że większa konkurencja spowoduje, że ceny będą niższe oraz inne serwisy zaoferują bogatszą ofertę filmów i seriali. Biblioteka MyPrime jest naprawdę atrakcyjna, szkoda, że ten serwis będzie przeznaczony wyłącznie dla klientów UPC.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)