W poniedziałek kolejne Polowanie na licencje!

W poniedziałek kolejne Polowanie na licencje!

Redakcja
10.01.2013 18:00

Już w najbliższy poniedziałek, 14 stycznia, rusza kolejne Polowanie na licencje. Ponownie zaprosimy Was do polowania na 500 licencji na komercyjne oprogramowanie dostępne w naszym katalogu. Start akcji punktualnie o 18:00!

Zasady Polowania są bardzo proste. Gdy gra zostanie rozpoczęta, wystarczy odszukać program będący przedmiotem zabawy i w jego opisie kliknąć przycisk „upoluj”. Następnie należy już tylko wypełnić formularz rejestracyjny, zerkając naturalnie kątem oka na licznik pozostałych licencji tak, aby zmieścić się w czasie :-) Jeśli uda nam się wysłać formularz zanim pula wyczerpie się, licencja jest nasza — wkrótce pojawi się w profilu użytkownika w dziale Licencje. Oczywiście odnalezienie konkretnego programu wśród kilku tysięcy pozycji w naszym katalogu byłoby bardzo trudnym zadaniem. Stąd zawsze w momencie rozpoczęcia gry publikujemy hasło-podpowiedź, które powinno nieco tę kwestię ułatwić.

Obraz

Zaznaczcie więc poniedziałkowy wieczór w swoim kalendarzu i przygotujcie się na łowy. Przypominamy też, że gra dostępna jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zawczasu zarejestrować się u nas i otrzymać swoje konto użytkownika. W chwili startu polowania na stronie głównej dobrychprogramów oraz podstronie akcji opublikujemy dalsze szczegóły, w tym naturalnie hasło-podpowiedź.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)