Wakacyjne Warsztaty Synology – okazja, by za darmo poznać możliwości NAS-ów

Wakacyjne Warsztaty Synology – okazja, by za darmo poznać możliwości NAS-ów

Synology zaprasza na bezpłatne wakacyjne warsztaty
Synology zaprasza na bezpłatne wakacyjne warsztaty
Oskar Ziomek
20.07.2019 12:39, aktualizacja: 20.07.2019 12:50

Dystrybutor urządzeń Synology, firma FEN, organizuje na dniach darmowe szkolenia, podczas których będzie można poznać możliwości NAS-ów Synology. Kurs odbędzie się w trybie online, a jego ukończenie potwierdzi certyfikat. Szkolenie zostało podzielone na kilka części, które odbędą się w różnych dniach. Pierwsze zajęcia zaplanowano na 24 lipca.

Podczas zajęć największy nacisk będzie kładziony na pozyskanie umiejętności praktycznych, które przekazywać będzie specjalista i praktyk Kamil Łuczak – trener rozwiązań Synology. Aby wziąć udział w warsztatach, należy się na nie zarejestrować, odwiedzając stronę ze szczegółami o wydarzeniu.

Wakacyjne Warsztaty Synology

Pierwsze zajęcia będą dotyczyć systemu Synology DSM 6.2 i rozpoczną się 24 lipca o godzinie 10.00. W kolejnych dniach uczestnicy poznają możliwości jego konkretnych elementów. 31 lipca tematyka będzie dotyczyć backupu, 7 sierpnia klastra SHA, 14 sierpnia wirtualizacji, 21 sierpnia monitoringu z wykorzystaniem Surveillance Station, a 28 sierpnia rozwiązań sieciowych i serwera poczty.

Każde zajęcia w ramach wakacyjnych warsztatów będą trwać około godziny i będzie podczas nich można swobodnie zadawać pytania. To rzadka okazja, by poznać system DSM pod okiem eksperta i jeszcze lepiej wykorzystać swój NAS lub na tej podstawie dopiero zdecydować się na zakup urządzenia.

Z tego miejsca przypominamy, że niedawno pisaliśmy o NAS-ach Synology w wielu aspektach. Z naszych tekstów można się dowiedzieć między innymi jak skonfigurować Surveillance Station oraz o jakich pakietach warto pamiętać podczas konfiguracji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)