Wakacyjne Warsztaty Synology – okazja, by za darmo poznać możliwości NAS‑ów

Synology zaprasza na bezpłatne wakacyjne warsztaty
Synology zaprasza na bezpłatne wakacyjne warsztaty
Oskar Ziomek

20.07.2019 12:39, aktual.: 20.07.2019 12:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dystrybutor urządzeń Synology, firma FEN, organizuje na dniach darmowe szkolenia, podczas których będzie można poznać możliwości NAS-ów Synology. Kurs odbędzie się w trybie online, a jego ukończenie potwierdzi certyfikat. Szkolenie zostało podzielone na kilka części, które odbędą się w różnych dniach. Pierwsze zajęcia zaplanowano na 24 lipca.

Podczas zajęć największy nacisk będzie kładziony na pozyskanie umiejętności praktycznych, które przekazywać będzie specjalista i praktyk Kamil Łuczak – trener rozwiązań Synology. Aby wziąć udział w warsztatach, należy się na nie zarejestrować, odwiedzając stronę ze szczegółami o wydarzeniu.

Wakacyjne Warsztaty Synology

Pierwsze zajęcia będą dotyczyć systemu Synology DSM 6.2 i rozpoczną się 24 lipca o godzinie 10.00. W kolejnych dniach uczestnicy poznają możliwości jego konkretnych elementów. 31 lipca tematyka będzie dotyczyć backupu, 7 sierpnia klastra SHA, 14 sierpnia wirtualizacji, 21 sierpnia monitoringu z wykorzystaniem Surveillance Station, a 28 sierpnia rozwiązań sieciowych i serwera poczty.

Każde zajęcia w ramach wakacyjnych warsztatów będą trwać około godziny i będzie podczas nich można swobodnie zadawać pytania. To rzadka okazja, by poznać system DSM pod okiem eksperta i jeszcze lepiej wykorzystać swój NAS lub na tej podstawie dopiero zdecydować się na zakup urządzenia.

Z tego miejsca przypominamy, że niedawno pisaliśmy o NAS-ach Synology w wielu aspektach. Z naszych tekstów można się dowiedzieć między innymi jak skonfigurować Surveillance Station oraz o jakich pakietach warto pamiętać podczas konfiguracji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)