Walentynkowe promocje: większe doładowania w Plusie, tańsze smartfony w Play

Walentynkowe promocje: większe doładowania w Plusie, tańsze smartfony w Play

Walentynkowe promocje: większe doładowania w Plusie, tańsze smartfony w Play
Walentynkowe promocje: większe doładowania w Plusie, tańsze smartfony w Play
13.02.2019 15:40, aktualizacja: 13.02.2019 16:33

Święto zakochanych to okazja nie tylko do celebrowania związku, ale też atrakcyjnych promocji. Operatorzy telekomunikacyjni przygotowali z tej okazji kilka atrakcyjnych promocji, kierowanych do zakochanych lub dzielących rachunek z innymi. Warto też przyjrzeć się ofertom dla duetów, z których część dostępna jest także dla klientów firmowych.

Duety w Playu

Play przygotował nową promocję w ramach oferty Duet ze smartfonem. Wybierając ofertę Duet S, M lub L możemy skorzystać ze sporej zniżki na zakup drugiego telefonu. W ramach oferty Duet w Play, każdy numer (osoba) w grupie zyskuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, dostęp do internetu z „lejkiem” po 10 GB, podstawowy pakiet PLAY NOW w ofertach M i L. Co ważne, Duet według Playa to od 2 do 10 osób. Dołączenie każdego nowego numeru to opłata wysokości 30 zł.

Przykładowe zestawy Duet M
Przykładowe zestawy Duet M

Dostępne są różne zestawy. W Duecie S można wybrać:

W Duecie M:

W Duecie L są to:

Ceny zależą od oferty i wybranych smartfonów.

50 proc. więcej w Plusie

W Plusie promocja dla zakochanych obejmuje wszystkich użytkowników telefonów na kartę. 13 i 14 lutego do każdego doładowania doliczane jest kolejne 50 proc. wartości. Promocja obejmuje doładowania o wartości od 25 do 99 zł. Bonus można wykorzystać na dowolne usługi, ale należy pamiętać, że nie przedłuża ważności konta – liczy się tylko podstawowa kwota doładowania.

Zasilenie konta należy przeprowadzić przez internet, na przykład na stronach plus.pl/doladujonline, doladuj.plushbezlimitu.pl, aplikację mobilną mPay, Facebooka Plusa lub przez system bankowości internetowej. Szczegóły znajdują sie w regulaminie. [h2]Oferty dla dwojga – czy to się opłaca?[/h2]Oferty dla dwojga i oferty grupowe mają zapewnić nam liczne korzyści, ale czy rzeczwiście tak jest? W analizie wyręczył nas komórkomat.pl i oszacował skalę potencjalnych oszczędności. Specjaliści wybrali 3 korzystne finansowo oferty z umową na czas nieokreślony, którą można zerwać w każdej chwili. Pakiety dla dwojga zapewniają dodatkowe zniżki.

Z oferty Plusa wyróżniony został Plush ABO 10 GB w wersji dla par. Do głównego rachunku można dokupić drugą kartę SIM. W tej sytuacji operator daje nam 5 zł rabatu na osobę. Zamiast 50 zł będziemy płacić 40 zł miesięcznie. Warunki umowy są identyczne, jak w przypadku dwóch osobnych umów, więc każdy dostanie nielimitowane połączenia i SMS-y oraz 10 GB internetu. Po 2 latach korzystania z Plusha limit danych zostanie podniesiony do 20 GB.

Obraz

W nju mobile (marka Orange) atrakcyjnie wypada pakiet „Wszystko” w wersji dla dwóch osób. Oszczędności są nawet większe niż w Plusie, gdyż dopisanie drugiego numeru do głównego rachunku kosztuje jedynie 9 zł. Miesięcznie oszczędzamy 20 zł w porównaniu do dwóch osobnych umów. Warunki umowy są takie same jak w przypadku umów indywidualnych, a więc: nielimitowane minuty, wiadomości tekstowe i roaming w UE. Oferta różni się jedynie pakietem internetowym – para dostaje 10 GB do podziału.

Obraz

Premium Mobile to wirtualna sieć, która może pochwalić się najlepszym bilansem w migracji numerów za 2018 rok. Tu warto zwrócić uwagę na pakiet Freedom2 dla dwóch osób. Rabaty dla par w Premium Mobile są niższe od upustów Plusha i nju mobile. 2 numery kosztują 44,40 zł, co oznacza oszczędność 5 zł miesięcznie. To niewiele, ale Premium Mobile oferuje coś, czego nie mają konkurenci – pakiet internetowy o wielkości 20 GB na osobę. Umowa także jest podpisywana na czas nieokreślony.

Obraz

Przy wyborze operatora pod uwagę brane są także inne kryteria jak choćby zasięg czy zaufanie do marki. Jak widać, niezależnie od wyboru, warto przyjrzeć się umowom dla duetów i porównać ich ceny z dwiema osobnymi umowami. Jest spora szansa, że w towarzystwie będziemy płacić mniej.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)