mPay płatności mobilne mPay płatności mobilne 3.1.10

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program
lub zeskanuj:

mPay to popularna platforma płatnicza. Dzięki oficjalnej aplikacji mobilnej zyskujemy lepszy dostęp do naszych środków, wraz z możliwością zakupu biletów, opłacenia miejsca parkingowego czy też doładowani konta..

Zaraz po starcie aplikacji zostaniemy poproszeni o zalogowanie się na konto, bądź też utworzenie nowego. W przypadku drugiej opcji niezbędne będzie podanie nr. telefonu, który stanie się naszym loginem. Zarówno pod względem wspieranych przewoźników miejskich jak i parkingów, mPay obsługuje większość dużych miast w naszym kraju, choć zdarzają się wyjątki, takie jak brak Warszawy w kategorii parking. Lista ta ciągle się powiększa, choć mieszkańcy mniejszych miejscowości mogą mieć problemy ze wsparciem. Interfejs aplikacji bardzo dobrze wpisuje się w płaską stylistykę systemu.

Aplikacja pozwala płacić zarówno przelewami jak i dodanymi do systemu kartami. Niestety nie ma możliwości dodania karty z poziomu mobilnego mPay, program przekieruje nas do strony www, która choć dopasowana do urządzeń mobilnych, nie jest tak wygodna jak sama aplikacja. Całość działa stabilnie, a dzięki dobrze przemyślanemu interfejsowi dostęp do najważniejszych opcji jest bardzo szybki i wygodny. Jest to nowa, samodzielna wersja aplikacji. Użytkownicy korzystający ze starej powinni pobrać ją oddzielnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!