AndroidPersonalizacjaTapety i motywyWallR - Wallpapers

WallR - Wallpapers2.1.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Na tle wielu aplikacji dających dostęp do kolekcji tapet, pozytywnie wyróżnia się WallR – Wallpapers. W przeciwieństwie do wielu średnich konkurentów, dostajemy galerię z naprawdę dobrze dobranymi zdjęciami. Aplikacja oferuje ponad 100 tys. tapet w wysokiej jakości.

Tapety podzielone są na sześć kategorii – budowle, jedzenie, natura, obiekty i ludzie. Ponadto zgromadzone grafiki możemy przeglądać według czasu dodania lub popularności. Tapetę ustawimy jednym kliknięciem, możemy ją przed tym edytować z wykorzystaniem prostych narzędzi pozwalających na przycięcie zdjęcia.

Ulubione tapety możemy zapisać do galerii wbudowanej w aplikację, by mieć do nich dostęp także w trybie offline. Dodatkowo możemy je pobrać na smartfon i przeglądać z poziomu aplikacji galerii zainstalowanej na naszym urządzeniu. Jednak m.in. te dwie funkcje dostępne są wyłącznie dla użytkowników wersji Premium. Jeśli potraficie obyć się bez tych dodatkowych opcji, to powinna wam wystarczyć wersja darmowa, która i tak oferuje całkiem sporo.

Aplikacja obecnie jest w fazie testów. Mimo tego działa wyjątkowo sprawnie, a galerie tapet wczytują się zaskakująco szybko, także na mniej wydajnych smartfonach. WallR – Wallpapers nie jest dostępny w języku polskim, ale nawet osoba ze znikomą znajomością angielskiego poradzi sobie z obsługą.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentZebro Studio
Liczba pobrań265
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)