bDZdsybV
WampServer ikona

WampServer3.1.7

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WampServer to darmowy, zintegrowany pakiet webowy, z pomocą którego łatwo uruchomimy na swoim komputerze własny serwer WWW. Z powodzeniem posłużyć ono może do testowania skryptów PHP, jak również hostowania niewielkich stron internetowych oraz aplikacji webowych.

bDZdsybX

Pakiet WampServer to idealne rozwiązanie dla początkujących webmasterów, ale nie tylko. Pozwala ono na uruchomienie w pełni działającego serwera WWW w zaledwie kilka minut, bez kłopotliwej konfiguracji jaka ma miejsce podczas samodzielnej instalacji serwera HTTP, baz danych itp.

W skład WampServera wchodzi m.in. serwer HTTP Apache (2.2.22), serwer baz danych MySQL (5.6.12), interpreter PHP (5.4.16), narzędzie do zarządzania bazami danych phpMyAdmin (4.0.4), debugger i profiler XDebug (2.2.3), a także SQLBuddy (1.3.3), XDC (1.5) oraz webGrind (1.0). Zaletą pakietu jest możliwość wygodnej aktualizacji dowolnych jego komponentów za pośrednictwem udostępnionych na stronie producenta rozszerzeń.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
WampServer 3.1.7wersja stabilna (32-bit)
WampServer 3.1.7wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.415 ocen
Liczba pobrań43 465
Data aktualizacji7 kwi 2019
Rozmiar pliku266.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WampServer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZdsycC
bDZdsycT