WindowsSerwery i narzędzia dla specjalistów ITSerwery WWW i FTP (dla specjalistów IT)WampServer
WampServer ikona

WampServer3.1.7

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WampServer to darmowy, zintegrowany pakiet webowy, z pomocą którego łatwo uruchomimy na swoim komputerze własny serwer WWW. Z powodzeniem posłużyć ono może do testowania skryptów PHP, jak również hostowania niewielkich stron internetowych oraz aplikacji webowych.

Pakiet WampServer to idealne rozwiązanie dla początkujących webmasterów, ale nie tylko. Pozwala ono na uruchomienie w pełni działającego serwera WWW w zaledwie kilka minut, bez kłopotliwej konfiguracji jaka ma miejsce podczas samodzielnej instalacji serwera HTTP, baz danych itp.

W skład WampServera wchodzi m.in. serwer HTTP Apache (2.2.22), serwer baz danych MySQL (5.6.12), interpreter PHP (5.4.16), narzędzie do zarządzania bazami danych phpMyAdmin (4.0.4), debugger i profiler XDebug (2.2.3), a także SQLBuddy (1.3.3), XDC (1.5) oraz webGrind (1.0). Zaletą pakietu jest możliwość wygodnej aktualizacji dowolnych jego komponentów za pośrednictwem udostępnionych na stronie producenta rozszerzeń.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.515 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań45 771
Data aktualizacji7 kwi 2019
Rozmiar pliku266.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WampServer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)