MacOSGryRPG i MMOWar Thunder
War Thunder ikona

War Thunder

  • Slider item

War Thunder to sieciowa gra wojenna, przedstawiająca walki maszyn bojowych – głównie samolotów z czasów II Wojny Światowej. Gra ma rozbudowanym systemem strategii i awansu. War Thunder to gratka dla fanów gier lotniczych, stanowiąca połączenie MMO z elementami symulatora i RTS.

Twórcy projektu chwalą się wysokim realizmem odwzorowania wszystkich samolotów, będących odpowiednikami prawdziwych maszyn, wyprodukowanych na początku XX wieku przez USA, Wielką Brytanię, ZSRR, Japonię i Niemcy. Z niezwykłą starannością przedstawiono ich kokpity, uzbrojenie oraz wiele innych detali, włącznie z odgłosami silników. Na dużą uwagę zasługuje również bardzo realistyczny system zniszczeń.

W War Thunder głównym zadaniem gracza jest nieustanne gromadzenie pieniędzy („Srebrne lwy”) oraz zwiększanie poziomu doświadczenia wraz z kolejnymi rangami. Dzięki wygranym potyczkom można ulepszyć i dozbroić samolot w taki sposób, by w jak najlepiej radził sobie w kolejnych pojedynkach. Oprócz walki w sieci gra oferuje wciągający tryb dla jednego gracza. Można przystąpić do losowej konfrontacji, prowadząc walkę samodzielnie z mocno zazwyczaj zróżnicowaną eskadrą przeciwników co dodatkowo uatrakcyjnia prowadzoną rozgrywkę.

Dzięki wbudowanemu edytorowi misji można rozegrać partię w dowolnym otoczeniu i z własnym scenariuszem. Istnieje także możliwość swobodnego latania w wybranym środowisku, celem sprawdzenia terenu oraz przetestowania możliwości wybranego samolotu. Spore możliwości ustawienia kamer dają również dużą dowolność prowadzenia rozgrywki – jest widok z kokpitu, z tyłu maszyny, ze stanowiska karabiniera czy nawet na rzucaną bombę.

Uwaga!

  • W celu uzyskania dostępu do gry zarejestrować się na stronie projektu.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań100
Data aktualizacji27 maj 2020
Rozmiar pliku8.15 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
War Thunder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)